Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Yürüyerek Para Kazanma – En İyi 20 Uygulama

Yürüyerek Para Kazanma – En İyi 20 Uygulama

Adım atarak para kazanmak günümüzde daha kolay hale geldi. Hem spor yapın hemde para kazanın. Size Yürüyerek para kazanma uygulamalarını anlatacağız.

Nedir 64219 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

Özellikle yabancı kökenli sitelerden kazandığımız doları TL’ye çevirdiğimiz zaman yüksek miktarlar elde edebilirsiniz. Bu uygulamalardan birisi de yürüyerek para kazanma uygulamalarıdır. Yürüyerek para kazanmak isteyenler birbirinden farklı uygulamalar daha çok yürümeyi sevenler için tercih edilir. Bu uygulama çeşidi sayısızca bulunsa da bunlar arasında doğru uygulamayı seçerek her zaman düşük ya da yüksek miktarlar kazanabilirsiniz.

Bitwalking

Bitwalking yürüyerek para kazandıran programları arasında en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir. Çokça yürüyen sürekli yürüyerek bir yere gitmeyi sevenlerin kullanabileceği sitelerden birisi olup 10000 adım yürüme sonucu 1 dolar kazanabilirsiniz. Bit adı verilen sanal para birimi ile ödemelerinizi alabilirsiniz.

WinWalk

Bir diğer yürüyerek para kazandıran uygulama ise WinWalk uygulamasıdır. Sağlıklı bir yaşam kazanması için çocuklarınızla ya da ailenizle birlikte yürüyüş yapmanızı hedefleyen winwalk uygulaması da sağlıklı bir yaşamı hedef alıp aynı zamanda para kazanmanıza da yardımcı olur.

Sweatcoin

Para kazandıran bir diğer uygulama ise belki de diğer uygulamalardan en çok bilinen sweatcoin uygulamasıdır. Sweatcoin yürüyerek para kazanma uygulaması her 1000 adımda 1 adet sweatcoin kazanmanızı sağlar bunun değeri ise 0.2 TL’dir.

Evidation

Evidation uygulaması da aynı şekilde yürüyerek para kazandıran uygulamalardan birisidir. Sağlıklı ve hareketli bir yaşamı hedefleyen evidation uygulaması ülkemizde çok fazla kullanılmasa da yabancı ülkelerde sevilerek kullanılan bir uygulamadır. Uygulama dolar ile ödeme yapmakla beraber aynı zamanda hediye seçenekleri de sunmaktadır.

Adım Para

Adım para nedir sorusu adım parayı merak eden herkesin merak ettiği sorulardan birisidir. Burada üstte bahsettiğimiz uygulamalar içinde daha az para kazandıran bu uygulamada 10000 adımın değeri 1 lira, o yüzden pek tercih edilmese de referans sistemi sayesinde güzel paralar elde edebileceğiniz bir uygulamadır.

Runtopia

Yine sağlıklı gelişim için düzenli yürüyüş yapmayı hedefleyen runtopia uygulaması kripto para cinsinden para kazanabileceğiniz bir adım atarak para kazanma uygulamasıdır. Ülkemizde çokça kullanıcısı bulunan bu uygulama sayesinde dilerseniz parayı farklı uygulamalara da çekebilirsiniz.

Optimity

Bir diğer yürüyerek para kazandıran uygulama ise optimity uygulaması olup bu uygulamada yine sağlıklı yaşamı destekleyen bir uygulamadır. İçerisinde bulunan seçenekler sayesinde yaptığınız her yürüyüş başına belirli bir miktar puan o puanları ise paraya çevirerek kazanç elde edebilirsiniz.

Charity Miles

Hem spor yaparak hem de yürüyüş yaparak para kazanmak istediğiniz zaman karşımıza charity miles uygulaması çıkar. Burada hem para kazanabilir hem de kazandığınız parayı farklı kurumlara ya da bir başkasına bağış yapabilirsiniz.

MapMyFitness

Hem günde 5 saat yürüyerek para kazanmak hem de fitness yaparak para kazanmak isterseniz MapMyFitness uygulamasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Farklı fitness seçenekleri içinde barındıran bu uygulama sayesinde kazandığınız parayı dilerseniz TL’ye dönüştürebilir dilerseniz de hediye olarak kullanabilirsiniz.

Higi

Para kazandıran yürüyüş uygulamalardan bir diğeri de Higi uygulaması olup bu uygulamada sizlerin sağlıklı bir şekilde yürüyüş yaparak para kazanmasını sağlar. Belli bir adım başına para kazandıran Higi uygulaması sayesinde kazandığınız paraları hediyeye dönüştürebilirsiniz.

PK Rewards

Bu uygulamada ise para kazanmak daha kolay olup tek sorunu günlük jeton sayısının sınırlandırılmasıdır. Bunun da nedeni uygulamanın herkes için belirli bir düzeyde kazanç sunmasıdır. PK Rewards uygulaması ile yürüyüş yapmak isteyenler haftalık olarak 5$ bir kazanç elde edebilirler.

Achievement Fitness

Hem sporu hem de yürüyüşü teşvik eden Archievement Fitness uygulamasında belirli saatler kalkıp fitness yaparak sağlıklı bir yaşama kavuşabilir aynı zamanda para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paraları biriktirip dijital kartınıza ya da kripto cinsinden çekebilirsiniz.

Fit Potato

Bir diğer yürüyerek para kazandıran uygulama ise fit potato uygulaması olup bu uygulamada aynı diğerleri gibi farklı uygulamalardan birisidir. Bu uygulamada kazandığınız puanları para cinsine çevirdikten sonra hediyelerde kullanabilirsiniz.

Healthhywg

Para kazandıran bir diğer uygulama ise Healthhywg uygulamasıdır. Adı üstünde sağlıklı bir yaşama kavuşmanızı hedefleyen bu uygulama ile birlikte yürüyüş yaparak düşük miktarlarda olsa para kazanabilirsiniz. Kazandığınız miktar hiçbir şey olmaksızın dijital cüzdanınıza aktarılabilir.

Sund

Para kazandıran yürüyüş uygulamalarından bir diğeri ise Sund uygulaması olup bu uygulamada yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalardan en çok tercih edilendir. Sund uygulaması yaz ve kış ayları fark etmeksizin yürüyüş yapmayı sevenlere en iyi miktarları kazandırır.

LYMPO

Hem yürüyüş yaparak hem de verilen çeşitli görev yaparak para kazanabileceğiniz uygulamalardan birisi olan LYMPO uygulamasında puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu puanlar ile beraber LYM adı verilen tokenler elde edebilirsiniz. Dilerseniz bu tokenleri NFT olarak da kazanabilirsiniz.

Stepbet

Bir diğer uygulama ise Stepbet uygulaması olup aynı diğer uygulamalar gibi kripto para cinsinden para kazanabileceğiniz bir yürüyüş uygulamasıdır. Attığınız her adım başına belirli bir kripto para kazanabilirsiniz.

People Walker ile Yürüyerek Para Kazan

Daha çok Amerika’da aktif olan bu program yakın zamanda ulusal pazara açılması beklenmektedir. Arkadaş bularak onlarla yürüyüş yapabilir böylece para kazanabilirsiniz.

Fitfetti

Birçok kişi yürüyüş para kazanmak gerçek mi sorusunu merak etmektedir. Fitfetti uygulaması ise bunun kanıtlayana uygulamalardan birisidir. Günlük belirli kilometre başına yürüyüş yaparak bu uygulamada aylık olarak 100 TL gibi bir miktar kazanabilirsiniz.

Rover

Bir diğer uygulamada Rover uygulaması olup günlük belirli saatlerde para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamada yürüyüş yaparak para kazanmak dışında köpek gezdirerek de para kazanabilirsiniz.

Yürüme uygulamasından nasıl para kazanılır?

Yürüme uygulamaları insanları harekete geçirmeye teşvik edecek uygulamalardır. Günde ortalama 8 km yürüyerek ayda ortalama 30 - 50 dolar civarı para kazanabilirsiniz. Bazı uygulamalar coin olarak hesabınıza yansıtmaktadır. Ancak bu coinleri nakde dönüştürebilirsiniz.

Adım Para ile nasıl para kazanılır?

Adım para ile para kazanma yöntemi ile her on bin adımda 1 dolar kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, adım para uygulamasını mobil telefonunuza indirmek. Kazandığınız parayı internet harcamalarında kullanabilir, banka hesabınıza çekebilirsiniz. Para kazandıran oyunlar içeriğimizi de okuyabilirsiniz.

Yürüyerek para kazanma gerçek mi?

Evet, yürüyerek para kazanma konsepti gerçektir. Bazı adım sayma uygulamaları, kullanıcıların yürüdükleri adımları veya aktivitelerini takip ederek belirli bir miktar para veya ödül kazanmalarına olanak tanır. Ancak, bu uygulamalar genellikle çok az miktarda para kazandırabilir ve geniş ölçekli bir gelir kaynağı olarak görülmemelidir. Ayrıca, bazı uygulamalar para ödüllerini verebilmek için reklamlar görüntüler veya ücretli üyelik modelleri kullanır.

Sizlere yürüyerek para kazanma yöntemlerini anlattık. Bahsettiğimiz uygulamaları Google Play veya Apple Store üzerinden indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve ek gelir sağlayabileceğiniz fırsatlardan yararlanın.

İçeriği Paylaş