En İyi Para Kazandıran Oyunlar

Gaming 2442 0 1 ay önce
En İyi Para Kazandıran Oyunlar

Birçok insan oyun oynamayı çok sever. Oyun oynamayı seven kişiler para kazanma yolları arıyorsa işte bu yazı onlar için. En iyi para kazandıran oyunlar aşağıda.

Oyun oynayarak para kazanmak herkesin hayalidir. Peki size gerçek para kazandıran oyunlar hangileridir? Oyunlar üzerinden para kazanma için oynayabileceğiniz bazı oyunlar var.

Para kazandıran oyunlar mobil cihazlar ile de oynanabilmektedir. Bu oyunlardan bazılarını oynamak için bilgisayara ihtiyacınız yok. Oyun oynayarak hem para kazanabilirsiniz hem de eğlenebilirsiniz. Para kazandıran mobil uygulamaları ve bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz en çok para kazandıran oyunları sizler için bu yazımızda bir araya getirdik. Aşağıda yer alan oyunların her birinden turnuvalara katılarak, item satarak ya da canlı yayın açarak para kazanabilirsiniz. Sizler için yapmanız gerekenleri listeledik.

Metin2

Metin2 ile oyun oynarken para kazanmak mümkündür. Hem oyun oynamak hem de oyundayken para kazanmak hayal gibi gelebilir. Ancak Metin2 oyunu ile para kazanmak için hesabınızı geliştirip satarak para kazanabilirsiniz.

Second Life

Oyun oynayarak para kazanmak için kendinize bir avatar yaratarak oyuna başlamalısınız. Emlak, giysi gibi eşyalar kazanarak bunları satıp oyundan para kazanmak mümkün olacaktır.

Entropia Universe

Entropia Universe oyunundan yayın yaparak para kazanma imkanı elde edebilirsiniz. Birçok oyun sever bu yayınları izlemektedir. Bu sayede hem oyun oynarsınız hem de para kazanabilirsiniz.

Paid Game Player

Para kazandıran oyunlar arasında tercih yapacaksanız bizzat bu deneyimi yaşamak için Paid Game Player oyununu deneyebilirsiniz. Yatırım yapmadan para kazanmak istiyorsanız bu oyuna şans vermelisiniz.

Gamebag

Gamebag oyunu para kazandıran mobil oyunlar arasında yer almaktadır. Telefondan da oynanabilen bu oyun sayesinde oyun oynayarak gerçek para kazanabilirsiniz.

Fortnite

Fortnite oyunu sayesinde zamanla oyun oynayarak binlerce dolar kazanan kullanıcılar var. Yatırım yapmadan para kazanmak için Fortnite oynamayı tercih edebilirsiniz.

Call of Duty

Call of Duty ile para kazanmak için amatör turnuvalara katılarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Aynı zamanda çok daha büyük şanslar elde etmek için LAN ismi verilen turnuvalara da katılma imkanınız var.

Dota 2

Dota 2 oynayarak para kazanabilirsiniz. Tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi Data 2 oynayarak da gerçek para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Exodus 3000

Exodus 3000 oyunu gerçek para kazandıran oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunu oynayarak gerçek para nasıl kazanılır görebilirsiniz.

League of Legends

Yatırımsız para kazandıran oyunlar arasında yer alan LOL ile kaleleri yıkarak oyunu kazanabilirsiniz. Bu oyun ile turnuvalar ve canlı yayın sayesinde para kazanabilirsiniz.

Pokemon GO

Pokemon GO oyununda haritada bulunan pokemonları bularak para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda para kazanmak için video çekebilir ve canlı yayın açabilirsiniz. Telefondan oyun oynayarak para kazanma konusunda Pokemon GO’yu tercih edebilirsiniz.

Hexa Glow

Hexa Glow oyunu en çok para kazanan oyunlar arasındadır. Video oyunları oynayarak gerçek para kazanmak isteyenlerin tercih edebileceği bir oyundur.

Counterstrike GO

Counterstrike oyununda ekipmanlarınızı satarak, turnuvalara katılarak, hesabınızı geliştirip satarak ya da canlı yayın açarak oynayarak para kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz.

PUBG

PUBG hem bilgisayar üzerinden hem de telefondan oynanabilen bir oyundur. Bu para kazandıran mobil oyunlar kategorisine girmektedir. Eğer PUBG oynayarak para kazanmak istiyorsanız turnuvalara katılabilir, item satabilir ya da yayın yapabilirsiniz.

Bingo For Money

Para kazandıran uygulamalar arasında yer alan Bingo For Money sayesinde her gün bir kez çekilişe katılarak çekilişlerden sana para kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız paraları sonrasında gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

PUBG’den nasıl para kazanılır?

PUBG’nin oyun sisteminde para kazanılamamaktadır. Ancak youtube videosu çekerek, item satarak veya oyununuzu bir blog yazısına ekleyerek para kazanabilirsiniz.

Eğlenerek nasıl para kazanılır?

Oyun oynayarak para kazanabileceğiniz birçok oyunu içeriğimizde bulabilirsiniz. Hem video çekip hem de item satarak veya pokemonlarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Böylece oyunda bir amacınız olmuş olabilir.

Hangi oyunlardan para kazanılır?

En iyi para kazandıran oyunlar aşağıdaki gibidir:


Paylaş!

Puanla!
Skor: 5 ( 1 )

Toplam Yorum: 0
Yorum Bırak
Gönder