Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Hakkımızda

Üniversite Öğrencilerine Fayda Sağlıyoruz

Üniversiteni Tanıt, üniversite tercihi yapacak adaylar ile öğrencileri buluşturan ve öğrencilik hakkında bilgilendirici içerikler sağlayan öğrenci platformudur. Üniversiteni Tanıt Platformu, öğrencilere doğrudan bilgi vermek amacıyla 2020 yılında kuruldu.

Üniversite Öğrencileri; şehirlere, üniversitelere, fakültelere veya bölümlere yorum yaparak edindikleri tecrübeleri paylaşabilir, üniversitelerini tanıtabilir ve aynı zamanda mezunlarla etkileşimde bulunarak kendilerini geliştirebilirler.

Üniversite Mezunları ve Akademisyenler; Sektör deneyimlerini öğrencilerle paylaşabilir, tavsiyeler verebilir ve aynı zamanda staj olanakları yaratabilirler.

Üniversite Tercihlerinize Katkı Sağlıyoruz

Üniversite tercihi yapacak adaylar; tercih edecekleri şehirler, üniversiteler, fakülteler veya bölümler hakkında bilgi edinebilir, soru sorabilir veya üniversite öğrencileri ve mezunlar ile etkileşimde bulunarak kendilerine en iyi yol haritasını çıkarabilirler.

Üniversite sıralamaları, üniversite yorumları ve yurtdışı odaklı eğitim için sizlere doğrudan bilgi veriyor, bu bilgileri tazeliyoruz.

Öğrencilere Faydalı İçerikler Sunuyoruz

Üniversiteni Tanıt içerik ekibimiz sizlere fayda sağlayabilecek, eğlenceli ve kaliteli içerikler oluşturuyor.

Youtube Kanalımız, İnstagram Hesabımız ve Twitter adresimiz ile sosyal medyada da bizleri takip edebilir, öğretici bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Öğrencilere Doğru Bilgiler Veriyoruz

Öğrenciler için doğru bilgileri araştırıyoruz, buluyoruz, analiz ediyoruz ve öğrencinin anlayacağı şekilde onlara sunuyoruz. Öğrencilere yönelik bu çalışmalarımızda bilgi kirliliğini önlemek en büyük amacımız.

Vizyonumuzu Öğrencilere Göre Geliştiriyoruz

Vizyonumuzu öğrencinin ihtiyacını karşılamak için geliştiriyor, bunun için ekibimiz ile büyük bir uğraş içinde çalışıyoruz.