Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Sevgilinizle İzleyebileceğiniz En Romantik Netflix Filmleri

Sevgilinizle İzleyebileceğiniz En Romantik Netflix Filmleri

Bazen romantik bazen komik bazen de acıklı hikâyeler anlatan aşk filmlerini izlemek isteyebilirsiniz. En romantik Netflix filmlerini sizler için derledik.

İzlenceler 17743 Güncelleme: 2 yıl önce 2 yıl önce

Netflix’in sevgilinizle baş başa izleyebileceğiniz romantik filmleri saymakla bitmez. Sevgilinizle birlikte izleyebileceğiniz birbirinden romantik Netflix aşk filmlerini inceleyelim.

Patronlara Tuzak (Set It Up)

Romantik komedi filmleri Türünde olan film iki asistanın ofiste çalışmaktan sıkılması ve bir nefes almaya ihtiyaç duymasıyla başlamaktadır. İki arkadaş işkolik patronlarına bir tuzak kurarlar. Birbirlerine âşık etmek için iş birliğine koyulan asistanların aşk hikayesi, hem çok romantik hem de çok komik bir hikayeye dönüşecektir. Romantik komedi tadında bu filmi kız arkadaşınızla izlerken çok keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

En Romantik Netflix Filmleri, Patronlara Tuzak (Set It Up)

Romantik Serseriler (Tramps)

Ailesinden uzakta yaşayan bir genç kendi ayakları üzerinde durabileceği bir yaşa gelmiştir. Romantik komediyle dram arasında kalan bir türe sahip film şüpheli bir şekilde kaybolan çanta sebebiyle buluşan ve birbirini hiç tanımayan iki kişinin işlerin daha da kötüye gitmesiyle geçirdiği olaylı gecenin hikâyesini anlatıyor.

En Romantik Netflix Filmleri, Romantik Serseriler (Tramps)

Edebiyat ve Patates Turtası Derneği(Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society)

2. Dünya Savaşı sırasında Guernsey halkı tarafından kurulan kitap kulübünden bir mektup alan Juliet bu mektup içerisinde yazılanlardan çok fazla etkilenen Juliet kulübün ve orada yaşananlar hakkında kazanacağı bilgilerin yeni kitabı için harika bir konu olacağını düşünerek oraya gider. Bu yolculuk ile Juliet’in tüm hayatı değişecektir. Juliet’in aşk hayatını anlatan filme bayılacaksınız.

En Romantik Netflix Filmleri, Edebiyat ve Patates Turtası Derneği

Soğuk Dağ (Cold Mountain)

Amerika’da çıkan iç savaşta görev alan bir asker, savaşın bitmesinin ardından sevgilisini aramak ister. Savaş bitiminden bir süre sonra yaralı asker savaş öncesinde bıraktığı sevgilisini bulmak için Kuzey Carolina’da bulunan Soğuk Dağ’da tehlikeli bir yolculuğa çıkacaktır. Birbirlerine aşık iki sevgilinin kavuşmasını izleyeceğiniz aşk filmini hiç sıkılmadan seyredeceğinizden emin olabilirsiniz. Nicole Kidman ve Jude Law'ın oynadığı bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

En Romantik Netflix Filmleri, Soğuk Dağ (Cold Mountain)

Sevgilimden Son Mektup (The Last Letter from Your Lover)

Son dönemin popüler filmlerinden olan Sevgilimden Son mektup, geçmiş yıllarda yazılan aşk mektupları bulan bir gazetecinin gizli bir aşkı çözmeye çalışırken kendisinin nasıl bir âşık olduğunu izleyeceksiniz. Kitaptan uyarlanan iyi Netflix aşk filmlerinden olan sevgilimden son mektup filmini büyük bir zevkle seyredeceksiniz.

En Romantik Netflix Filmleri, Sevgilimden Son Mektup

The Ugly Truth (Kadın Aklı Erkek Aklı)

Abby, herkesin sorunlarına çözüm bulabilen bir televizyon programında sunuculuk yapmaktadır. Programın reytinglerinde düşüş yaşanmasıyla Mike programa dâhil olarak erkek sorunlarına çözümler bulmaktadır. Mike ile ekip olmak istemeyen Abby, Mike’ın bölümünde olan reyting artışlarından oldukça rahatsızdır. Abby, Colin ile karşılaştıktan sonra Mike’ın tecrübelerinden faydalanmaya ihtiyacı olduğunu anlayacaktır. Hem komedi hem de aşkın içerisinde bulunduğu filmi izlerken büyük zevk alacaksınız.

En Romantik Netflix Filmleri, Kadın Aklı Erkek Aklı

Definitely, Maybe (Kesinlikle, Belki)

Karısından yeni boşanan bir adam 11 yaşındaki kızını okuldan aldığında kızının cinsel eğitim dersi aldığını öğrenir ve kızı ona cinsel içerikli sorular sormaya başlayınca kaldıramaz ve konuyu değiştirmek ister. Farklı hikâyeler ve bulmacalar ile annesine nasıl âşık olduğunu anlatarak konuyu değiştirir.

En Romantik Netflix Filmleri, Definitely, Maybe (Kesinlikle, Belki)

The Age of Adaline (Ölümsüz Aşk)

Genç kızın başına gelen kaza sonucunda ölümsüz bir insan olmuştur ve asla yaşlanmamaktadır. Asla yaşlanmadığından uzun uzun geçen yıllarında hayatını zorlaştıracak bir adam ile tanışır ve birlikte geçirdikleri bir hafta sonundan sonra vereceği karar ile hikayeleri böylece başlar.

En Romantik Netflix Filmleri, The Age of Adaline (Ölümsüz Aşk)

Love, Rosie

Rosie ve Alex çocukluklarından bu yana en yakın arkadaştır. Tüm hayatları boyunca sık sık küsüp tekrar barışırlar. Aşk söz konusu olduğunda herkes bambaşka olabilir Rosie ve Alex ’de işin içine aşk girdiğinde bambaşka insanlar olacaktır.

En Romantik Netflix Filmleri, Love, Rosie

Hitch (Aşk Doktoru)

Utangaç bir muhasebecinin alımlı bir mirasçıyı kendine âşık etmesine yardım etmeye çalışan bir adam bu sırada kendisi bir köşe yazarına âşık olur. Şimdi başkasına değil kendisine yardım etmesi gerekmektedir. Hitch IMDB 6,5 ‘lik puanı ile izleyenlerinden iyi puan almış bir yapımdır. Filmin başrollerinde Eva Mendes ve Will Smith yer alıyor.

En Romantik Netflix Filmleri, Hitch (Aşk Doktoru)

P.S. I Love You (Not: Seni Seviyorum)

Eşi ölümcül bir hastalıktan ölen kadın eşinin ölmeden önce onun hayatını kolaylaştırmak adına bir mektup yazdığını fark eder. Dul kadın eşinin yazmış olduğu bu mektup sayesinde hayata yeniden tutunur. En iyi romantik netflix filmleri arasında olan bir film.

En Romantik Netflix Filmleri, P.S. I Love You (Not: Seni Seviyorum)

Netflix en iyi romantik filmler listemizi oluşturduk. Genel olarak Netflix ağlatan aşk filmleri, Sevgilisiyle baş başa film izleyip kendilerine duygu yüklemek isteyen çiftler için birebir. Netflix üzerinde yayınlanan To All the Boys I've Loved Before filmi 3 kısımdan oluşan ve izleyicilerin oldukça tercih ettiği filmler arasındadır. Aynı zamanda Sevdiğim Tüm Erkeklere filmini de şiddetle öneriyoruz. Netflix’te izlemek istediğinizde bir sürü aşk hikayesi içerikli aşk filmi bulabileceksiniz. Keyifli seyirler.

İçeriği Paylaş