Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Öğrenciler İçin En İyi Yabancı Sitcom Dizileri

Öğrenciler İçin En İyi Yabancı Sitcom Dizileri

Öğrencilerin mutlaka izlemesi gereken en iyi yabancı sitcom dizilerini oluşturmak için canla başla çalıştık. Hatta aramızda tartıştık. En iyi liste bizim liste.

İzlenceler GOOGLE Abone Ol 18556 1 2 yıl önce 2 yıl önce

Peki sitcom nedir? Sitkomlar belirli bir alanda yani ev ve iş yerlerinde geçer. Oyuncular ise durum komedileri ile ön plana çıkar.

The Big Bang Theory

Tam 12 sezon boyunca devam eden, iki çok zeki ev arkadaşının komşuları Penny ile yaşadıkları arkadaşlık ilişkilerine odaklanan The Big Bang Theory dizisi american sitcom dizileri arasındaki en iyilerden bir tanesi olarak öne çıkıyor. MIT doktorası yapan ve aynı evde yaşayan arkadaşların başlarına gelen komik durumlar, sizleri gülmekten yardıracak.

The Office

Kült komedi dizileri arasındaki en bilinenlerden biri olan The Office, 2005 yılındaki plaza diyaloglarını komik bir şekilde izleyici ile sunmasıyla ön plana çıktı. 9 sezon devam eden dizinin aynı zamanda bir çok ödülü de bulunmaktadır.

The Simpsons

Geçmişten günümüze bazı kötü olayların daha önce neredeyse aynı sahnesini karşımıza çıkaran The Simpsons dizisini hepimiz biliyoruzdur. En iyi çizgi dizilerden biri olan Simpsons'lar, tam anlamıyla amerikan aile yapısını eğlenceli bir şekilde anlatmasıyla biliniyor.

Two And A Half Men

Evinde yalnız yaşamaktan büyük keyif alan Charlie'nin abisi ve oğluyla aynı evde yaşama hikayesini konu alan Two And A Half Men, tam 12 yıl devam etmiş. Charlie'nin başta huysuz tavırları zamanla eğlenceye ve sevgiye dönüşmekte.

How I Met Your Mother

En iyi sitcom dizileri arasında belki de en bilinenlerden biri olan HIMYM, Ted ve Marshall'ın nasıl tanıştıklarıyla başlar. Robin, Barney ve Marshall'ın kız arkadaşının ekibe dahil olmasıyla beraber mükemmel komik ve zevkli anlar bizi bekliyor olacak. Suit Up!

Modern Family

Modern Family, Günümüzün en iyi yabancı sitcom dizileri arasında yer alıyor. Birbiriyle akrabalık bağı bulunan üç ailenin komik ilişkilerini izleyince bize teşekkür edeceksiniz.

Brooklyn Nine-Nine

Bize resmen Polis akademisi zamanlarını hatırlatan Brooklyn Nine Nine, yabancı komedi dizileri arasında son dönemlerin en popüler dizilerinden biridir. Polisiye komedi olan diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Alf

Biraz nostalji bırakalım mı? Başka gezgenden gelen Alf'in dünyalı aile ile beraber yaşamasını konu alan dizinin geçmişte büyük hayran kitlelerine ulaştığını söyleyebiliriz.

Rick And Morty

Dede torun ilişkisine sahip olan iki kişinin maceralı ve bilimsel yolculuklarını anlatana bu çizgi diziyi biz çok sevdik. Sizin de mutlaka seveceğinize inanıyoruz.

Chuck

Chuck, normal bir teknoloji marketinde satış danışmanı olarak çalışıyorken bir gün bir dvd izler. Ertesi gün hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam edemeyeceğini tahmin edebiliyoruz değil mi?

Friends

En güzelini en sona bıraktık. En iyi yabancı sitcom dizileri listesinde bizim favorimiz Friends. Mükemmel oyunculuklarıyla gerçek hayatı komik bir şekilde işleyen 6 arkadaşı konu alan dizide kült komedi dizileri arasında yer alıyor. İzlemenizi sadece önermiyoruz, Şiddetle tavsiye ediyoruz!


Üniversiteni Tanıt
Üniversiteni Tanıt
Yazar: Üniversiteni Tanıt Ekibi
İçeriği Paylaş
Toplam Yorum: 0
Yorum Bırak
*İçeriğe yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.