Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Zamanınızı su gibi akıtacak en iyi BluTV dizileri konusundan söz edeceğiz. Bilindiği gibi artık birçok farklı sinema platformu ortaya çıktı.

İzlenceler 18431 Güncelleme: 2 yıl önce 2 yıl önce

Özellikle de sadece belirli kanallar için çekilen diziler bulunmaktadır. Sizlere bu aşamada BluTV içerisinde, izlemeniz gereken dizilerden söz ediyor olacağız.

Game of Thrones

Game of Thrones son zamanların en çok izlenen dizilerinden birisidir. BluTV’de de yayımlanan bu dizi, iki halkın taht mücadelesini ele almıştır. 8 sezon boyunca hem entrika hem de mücadelelerin ele alındığı görüyoruz. Blutv tavsiyesi olarak sizlere önerilebilecek en iyi dizilerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Game of Thorenes BluTV’de aynı zamanda en çok izlenen dizilerden de birisidir. Winter is coming:)

Euphoria

Euphoria dizisinin başrolünde Zendaya rol almaktadır. Rue adlı karaktere hayat veren Zendaya, aynı zamanda 17 yaşında bir genç kızdır. Hayat karşısında verdiği mücadele, aslında onu hayata bağlayacak olması yerine hayattan soğumasına neden olacaktır. Aile sorunları, uyuşturucu ve seks gibi faktörler karşısında, aslında kendi hayatı elinden kayıp gider. BluTV dizileri yabancı dizi olarak son zamanlardaki listelerde yerini almıştır.

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Normal People

En iyi BluTV dizileri arasında yer alan Normal People adlı dizi, iki genç arasında yaşanan aşk hikayesini ele almaktadır. Marianne ve Connell İrlanda’nın bir şehrinde liseye gitmektedirler. Aralarında başlayan ilişki, daha önceki ve sonraki hiçbir ilişkiye benzemeyecektir.

The Handmaid’s Tale

Sizler de BluTV’den üyelik almışsanız veya BluTV önerileri konusunda bilgi almak istiyorsanız; The Handmaid’s Tale dizisini sizlere önerebiliriz. BluTV Handmaid’s Tale dizisi ise son zamanların en çok tercih edilen ve izlenen altın küre ve Emmy ödüllü dizilerden biridir. Tamamen doğal sebeplerden dolayı nüfusu azalan bu toplulukta, kadınlar neredeyse devletin malı olarak görülmekte ve buna çözüm aramaktadırlar. Handmaid’s Tale Blutv üzerinden yayımda, mutlaka izlemeniz gerekenler listesine gönül rahatlığı ile ekleyebilirsiniz.

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Big Bang Theory

BluTV en iyi yabancı diziler olarak da bilinen Big Bang Theory dizisi, iki asosyal doktora öğrencisi ev arkadaşının hikayesinden söz etmektedir. Bu iki ev arkadaşının karşı dairesini, aklı daha yavaş çalışan ama güzel mi güzel Sheldon taşınır. Big Bang Theory BluTV üzerinden yine herkesin beğendiği bir dizidir.

Shameless

BluTV aynı anda kaç kişi izleyebilir, bu platformda dizi izlemek isteyenler içi oldukça önemli bir sorundur. Özellikle de Shameless dizisi sevenler için. Bunun cevabı; hesap üzerinden 5 farklı profil oluşturabilir ve aynı anda tek profil üzerinden izleme yapabilirsiniz. BluTV Shameless, konusu bakımından herkesin dikkatini çekmiştir. Gallagher ailesi, 1 baba ve 6 çocuktan oluşmaktadır. Baba, oldukça sorumsuz, alkolik ve aynı zamanda da sahtekardır. Evin en büyük çocuğu ise tüm belayı üstüne çeken biridir. En iyi BluTV dizileri arasında yer alan bu dizi, tüm aile bireylerinin başına gelen sorunları konu alır.

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Westworld

Westworld BluTV dizisi, son zamanların merak edilen bir diğer dizilerinden birisidir. Westworld aynı zamanda bir tema parkının adı olacaktır. Zenginlerin değişik fantezileri için kullanılan bir parktır. Dolayısıyla burada bazı kurgusal durumlarda bulunur. Sizler de konusu bakımından ilgi çeken BluTV ‘deki diziler konularından yer alan Westworld dizisini izlemelisiniz.

Friends

Bir BluTv hesabınız var ve BluTv’de ne izlemeli sorusunu kendinize soruyorsanız; Friends dizisini önerebiliriz. Gelmiş ve geçmiş en çok izlenen dizilerden birisi olan bu Amerikan yapımı olan dizi, aynı zamanda herkes içinde bir idol kıvamındadır. Friends BluTv konusu oldukça eğlencelidir. 3 erkek ve 3 kadın, 20’li yaşlarındadır. New York’ta yaşarlar ve onların yaşadığı eğlenceli olayları konu alır.

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Ramy

Ramy Müslüman olan bir gençtir. Ailesi ile New Jersey’e gelir ve burada yaşar. İki farklı hayatta sıkışan Müslüman genç, kendini bulmaya çalışır.

True Detective

BluTV paketlerini ilk defa kullanacaklar için önemlidir. Dolayısıyla sadece aylık ve yıllık paketler mevcut olacaktır. True Detective dizisini, paketi satın aldıktan sonra izleyebilirsiniz. İki dedektif bulunmaktadır. Bu dedektifler, şu anda insanları oldukça acımasız bir şekilde katleden seri bir katilin peşine düşer.

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Alef

BluTV’deki en iyi Türk dizileri arasında nefes kesen bir dizi var. Alef dizisi, İstanbul Boğazı civarında yaşanan bir cinayeti ele alır. İki komiser bu cinayetin peşine düşerken, İstanbul’un farklı yüzünü yansıtıyor. Aralarına ise bir öğretim görevlisi katılıyor. Ahmet Mümtaz Taylan, Kenan İmirzalioğlu ve Melisa Sözen'in başrollerini üstlendiği bu diziyi kaçırmayın deriz.

7 Yüz

7 Yüz dizisi, yedi farklı kişinin karakterlerinin ortaya koyulduğu, yine bu kişilerin en karanlık tarafları işlenmektedir.

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Börü 2039

Börü 2039, 25 sene sonrasında geçen bir yapıdır. Türkiye’nin o zamanlardaki yaşayış ve tarzını ele almaktadır. BluTV dizileri arasında son dönemde adından oldukça fazla söz ettiren bir dizidir.

Yarım Kalan Aşklar

Kaza sonucunda hayatını kaybederek geri dönen ve başka bir bedende olan bir adamın ilginç hikayesini ele almaktadır. BluTV öğrenci indirimi sayesinde de uygun bir fiyata Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz'in başrollerini üstlendiği Yarım Kalan Aşklar dizisini izleyebilirsiniz.

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Doğu

Doğu, ailesinin zoru ile istemediği bir bölümde okur ve yedinci senesinde olmasına rağmen o okuldan mezun olamayacağını az çok belli eder. Sonrasında ise komedyen olma yolunda ilerlerken yaşadığı hayat mücadelesini ele alır. Doğu Demirkol'un başrolünü üstlendiği dizi sizi kahkahaya sokacak eminiz.

İlk ve Son

Deniz ve Barış 10 senedir ilişki içerisindedir. 20’li yaşlarında tanıştıkları andan, boşandıkları ana kadar olan aşk yolculukları ele alan bu dizi, aslında hem imkanlı hem de imkansız aşkı ortaya koyar. Bazen güneşli bazen fırtınalı aşk hikayesini konu alan bu dizi, bizleri güzel bir aşka götürecektir. Özge Özpirinççi ve Salih Bademci'nin mükemmel oyunculuklarına hayran kalacaksınız.

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Bartu Ben

Eskiden çok ünlü olan ve sonrasında da ününü kaybetmiş olan kişinin komedi dizisini ele alır. Bartu Ben, televizyon dünyasının o sıkıcılığından dahi sıkılmış ve kendine böyle bir dünya yaratmıştır. Bartu Küçükçağlayan'ın esprili oyunu sizi eğlendirecek eminiz.

Saygı

Bu dizi için bir Ankara Polisiyesi demek, pek de yanlış olmayacaktır. Behzat Ç’nin meşhur karakteri Ercüment Çözer, kendi adalet sistemini ortaya koyacaktır. Bunu yaparken ise yanına iki genç de bulacak ve bu hayata adım atacaklardır. Saygı, adalet sistemi açısından oldukça iyi bir senaryodur. Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner'in başarılı oyunculuklarına sürükleneceksiniz gibi duruyor.

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Bizden Olur Mu?

Hem Sarp hem de Deniz, hayatların hep hayal kırıklığı içerisinde olmuşlardır. Özellikle de söz konusu aşk hayatı olduğu zaman şansları yaver gitmez. Artık tavsiyeleri, ilişki kurtaran kitaplarda ararlar. Bizden Olur Mu dizisini mutlaka izlemelisiniz.

Yeşilçam

Çağatay Ulusoy’un başrolünü oynadığı bu dizi 1960’larda geçer. Ulusoy’un hayat verdiği, Semih Ateş, dönemin film yapımcısıdır. Ayrıca sinemaya da oldukça aşıktır. Fakat şartlar yüzünden iflasa kadar ilerlemiştir. Yeşilçam, BluTV’deki en iyi Türk dizilerinden birisidir.

Zamanınızı Su Gibi Akıtacak En İyi BluTV Dizileri

Blutv hakkında

Birkaç soru cevaplayalım o halde. BluTV’de Türkçe dublaj var mı sorusunun cevabı; evet, tüm filmler ve diziler için dublaj vardır. BluTv kaç TL sorusuna; aylık olarak 29,90 TL diyebiliriz. BluTV yıllık ücret konusunda ise 190 TL’ye satış gerçekleştiriyor. Ayrıca BluTV’de izleyebileceğiniz birkaç dizi daha önerelin sizlere. Sopranos, Şahsiyet, Kaybedenler Kulübü Yolda ve Masum dizilerini de Blutv’de izlemeniz gereken diziler arasına ekleyebilirsiniz.

İçeriği Paylaş