Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

Değişen dünyada artık internet üzerinden yayın yapmak ve bunları geliştirmek büyük önem taşımaktadır. Bugün sizlere en iyi Exxen dizilerini listeliyoruz.

İzlenceler 30560 Güncelleme: 2 yıl önce 2 yıl önce

Exxen’ de bilinen diğer içerik platformlarının arasında yerini aldı. Çok büyük tartışmalar ile 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Exxen kullanıcıları için birbirinden güzel dizi ve filmleri içerisinde barındırmaktadır. Acun Medya’nın internette içerik ürettiği bu yeni platform içerisinde hem televizyon hem de internet içerikleri ile karışılabileceğiniz bir platformdur. Exxen içerisinde bulunan içerikleri izlemek isteyen kişiler üyelik oluşturarak dizi, film ve programları izlemenin keyfini çıkarabilirler.

Gibi

İki kardeş olan Yılmaz ve İlkkan sürekli birbirleriyle didişip kavga etmektedir. En belirgin özellikleri ise sıradan hayatlarını değiştirecek bir şeyler yapmayı her seferinde becermeleridir. Feyyaz Yiğit ve Sühan Cebeci’nin başrolünde olduğu Gibi dizisini izlerken gülmekten katılacaksınız.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

Ölüm Zamanı

Hikâye dört arkadaşın kamp yapmaya yol çıkmasıyla başlıyor. Yol boyunca karavanlı birinin onları takip ettiğini fark edip huzursuz olan arkadaşlar bu durumu çok da kafaya takmaz. Sabah uyandıklarında bir arkadaşlarının üstü başı kan içinde uyandığını gördüklerini umursanması gereken bir durum olduğunu anlarlar.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

Vahşi Şeyler

Küllenen aşkları bir suça ortak olduktan sonra yeniden alevlendi. Vahşi Şeyler evliliğin anatomisini incelerken hem aksiyon hem de komedinin bir arada olduğu bir dizi. Başrollerinde ise Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Aytaç Uşun veHazal Türesan var.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

Hükümsüz

Esma hırslı ve güçlü bir kadındır, ikinci patronu olduğu hukuk bürosunda çalışmaktadır. İnatçı bir insan olan Filiz ise hukuk okuyan bir avukat adayıdır. Bir cinayet nedeniyle Esma ve Filiz’in yolları kesişir. Burçin Terzioğlu, Alican Yücesoy ve Hande Doğandemir gibi ünlü isimler dizinin başrolündeler ve en iyi Exxen dizileri arasındadır.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

Konuşanlar

Exxen’in başlangıç programlarından birisi olan ve en iyileri arasında gösterilen Konuşanlar programı Hasan Can Kaya’nın sunumuyla çekilmektedir. Birbirinden farklı insanların bir araya gelerek sohbet ettiği program yeni bölümleriyle izleyicilere sunulmaya devam ediyor.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

TolgShow

Tolga Çevik’in sunumuyla ocak 2021’de Exxen’in dijital programları arasında yer alıyor. Daha öncesinde televizyonda yayınlanan ve sevilerek izlenen program şimdi Exxen’de yayınlanıyor.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

İlginç Bazı Olaylar

İbrahim Büyükak’ın içerisinde yer aldığı dizinin konusunu merak edenler için dizinin konusu eğer hayallerinin peşinden değil de ailesinin yanında kalmaya devam etseydi neler olacağı ile ilgilidir.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

Öğrenci Evi

Dijital içerik platformu Exxen’in dijital hayata ilk giriş yapan dizilerinden biri olan Öğrenci Evi’nin fragmanı platformun sayfasında yer almaktadır. Dizinin konusu ise farklı kültürlerden gelen ve yolları bir öğrenci evinde buluşan dört üniversite öğrencisinin hayatını anlatmaktadır.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

Şeref Bey

Hayatı karmaşık bir halde olan Şeref Bey’in hikayesini konu alan bir dizidir. Arnavutluk’ta başlayan hikaye Türkiye’de devam etmektedir. Şeref bey yeni bir hayat için yola çıkıyor ve hiç beklenmedik olayların onu beklediğini bilmiyor. Şeref Bey’i oynayan oyuncu ise ülkemizdeki en iyi oyunculardan biri olan Haluk Bilginer.Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

Olağan Şüpheliler

Üç kadının eşlerinin ortak olduğu otelin yıldönümünde eşlerine sürpriz hazırlamasıyla olaylar başlar. Bu sürpriz beklenmedik bazı sonuçlar doğuracaktır. Aksiyon dolu bu dizide kadınların, erkeklerin dünyasına girişi olaylı bir şekilde izleyiciye aktarılır.

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Exxen Dizileri

Exxen’de bulunan tüm dizi ve filmleri üye olarak cep telefonu, tablet ve bilgisayardan istediğiniz zaman istediğiniz yerde internet üzerinden ya da uygulamaları indirerek izleyebilirsiniz. Son dönemde birçok kişinin dijital platformlardan dizi ve film izlemeyi tercih ettiğini görebiliyoruz. Exxen bu noktada kullanıcıları için keyifle izleyebilecekleri içerikleri yayınlamaya devam ediyor. Siz de Exxen üzerinden üyelik oluşturarak dizi ve filmleri izleyerek keyfinize bakabilirsiniz.

Exxen’de bulunan dizi, film ve programlar hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. Daha önce YouTube üzerinde bulunan ve sevilerek izlenen programları bünyesinde barındıran Exxen önceleri ücretsiz olan bu programları ücretli bir şekilde yayınladığı için çok tepki çekse de şu an oldukça fazla kullanıcıya sahiptir. Exxen’de ne izleyebilirim diye düşünen kişilerin aklındaki soru işaretleri olan kişilerin aklındaki soru işaretlerini aydınlatmak için Exxen dijital platformunun içerisinde bulunan dizi, film ve programları bu yazımızda bulabilirsiniz. Exxen’in başlangıç projelerinden olan İşte benim masalım, sihirli annem, hükümsüz gibi dizileriyle izleyicilerin dikkatini çeken dizi ve filmleri Exxen’de izleyebilirsiniz.

Yayın hayatına başladığı andan itibaren çoğu kullanıcının keyifle kullandığı dizi ve filmleri içerisinde barındıran Exxen’de en çok izlenen dizileri ve en iyi Exxen dizilerini sizin için derledik. İyi izlemeler:)

İçeriği Paylaş