Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Güney Kore Dizisi True Beauty Oyuncuları

Güney Kore Dizisi True Beauty Oyuncuları

Güney Kore’nin popüler dizisi True Beauty oyuncuları kimler, anlatacağız. Ayrıca True Beauty konusundan da bahsediyor olacağız. Haydi başlayalım.

İzlenceler 34817 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

2020 yılında TVN kanalında yayınlanan ve kısa sürede popüler olan True Beauty konusu; dış görünüş ve güzelliğine güvenmeyen bir genç kızın hikayesini konu almaktadır. Dizinin çok beğenilme sebebinin genç oyuncuların başarısı olarak biliniyor.

Başrol oyuncusu Ju-kyung, dış görünüşünün iyi olmaması sebebiyle kötü muamele görmektedir. Aynı zamanda ailesi tarafından da sevilmeyen Ju-kyung, video sitelerinden görüntüsünü değiştirmek için makyaj yapma eğitimi videolarını izlemektedir. Kısa sürede profesyonel bir şekilde makyaj yapmayı öğrenen Ju-kyung’un sosyal çevresi ve görünümü ile ilgili hikayesini mutlaka izlemelisiniz.

Lim Ju-kyung / Moon Ga-young

Kendisi ve çevresi tarafından güzel bulunmayan Moon Ga-young, çok kısa süre içerisinde profesyonel bir makyaj ustası olacaktır. En büyük korkusu yeni arkadaşlarının onu makyajsız görmesi olan Moon Ga-young, aynı zamanda da makyaj konusunda arkadaşları tarafından tanrıça olarak ilan edilmektedir. Makyaj konusunda büyük bir üne kavuşması onun iç dünyasında yeterli değildir. Daha fazla spoiler vermeden burada bırakalım.

Güney Kore Dizisi True Beauty Oyuncuları

Lee Su-ho / Cha Eun-woo

Su-ho, okulun cool çocuğudur. Aynı zamanda herkesten gördüğü büyük ilgiye rağmen Su-ho kimseyle ilgilenmez. Okula yeni başlayan Ju-kyung ile ortak noktaları olan korku çizgi romanları sayesinde yakınlaşırlar. Sırlarını birbirleri ile paylaştıkça olgunlaşırlar. Okulun içinde başlayan bu yakın ilişki okulun dışına da taşmaya başlar.

Güney Kore Dizisi True Beauty Oyuncuları

Han Seo-jun / Hwang In-youp

Han Seo-jun karakterini ise okulun bir diğer cool çocuğudur. Su-ho’ya göre daha girişken ve konuşkan olan Seo-jun, aynı zamanda okulun en tembel öğrencilerinden biridir. Ju-kyung ile tanıştıktan sonra etkilenen Seo-jun ile Su-ho arasında rekabet başlayacaktır.

Güney Kore Dizisi True Beauty Oyuncuları

Kang Soo-jın / Park Yoo-na

Esas kızımız olan Ju-kyung’un en yakın arkadaşlarından biridir. Okulun en zeki öğrencilerinden biri olan Soo-jin Su-ho’nun da arkadaşıdır. Ancak tehlike yavaş yavaş başlamaktadır. Su-ho’ya sadece arkadaşlık gözü ile bakmayan Soo-jin ile Ju-kyung arasında rekabet başlayacaktır.

Güney Kore Dizisi True Beauty Oyuncuları

Lim He-kyung / Lim Se-mi

He-kyung, Ju-kyung’un ablasıdır. Lise öğrencisi olan Lee Su-ho’nun babasının şirketinde çalışmaktadır. Kendine güvenen ve güzel bir kız olan He-kyung, Ju-kyung’un öğretmenine aşık olur.

Güney Kore Dizisi True Beauty Oyuncuları

Han Jun-woo / Oh Eui-shik

Ju-kyung’un öğretmeni olan Jun-woo, başarılı ve öğrencilere önem veren bir öğretmen profili çizmektedir. Ju-kyung’un ablasına ilgi duymaktadır. Ancak etik olarak yanlış görmektedir.

Güney Kore Dizisi True Beauty Oyuncuları

True Beauty oyuncuları kimler?

True Beauty oyuncuları aşağıdaki gibidir:

True Beauty dizisinin konusu ne?

Güzellik ve özgüven konusunda kendine güveni olmayan ve kendini güzel göstermek için makyaj yapan bir kızın sosyal çevresi, ailesi ve kendisi ile olan savaşı anlatmaktadır. Webtoon (Çizgi roman) uyarlaması olan dizide öğrencilerin başarılı oyunculukları ve romantik ilişkiler de yer almaktadır.

İçeriği Paylaş