Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

universitenitanit@gmail.com
Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri 10
İzlenceler 4262 0 4 ay önce 4 ay önce

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri

Online dizi platformlarına sürekli gelen zamlardan dolayı sizlere mükemmel bir içerik hazırladık. Ücretsiz olarak izleyebileceğiniz online dizi siteleri.

PuhuTV

Puhu TV, senelerdir bizlere ücretsiz dizi izleme olanağı sunan en iyi dizi izleme sitelerinden biri. Kaliteli film ve dizileri bulabileceğiniz platforma ister üye olarak ister normal bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak izlemek istediğinizde reklam gösterimi sağlıyor. Yok ben reklam görmek istemiyorum derseniz ücretli seçeneği de mevcut.

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri - PUHU TV

Fox Play

Fox senelerce ülkemizde hizmet veren bir Amerikan TV kanalı. Fox kanalında yayınlanan dizileri ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bir platform. Aynı zamanda canlı olarak da izleyebilirsiniz. Ayrıca ülke gündemini sık takip eden biriyseniz öne çıkan haberleri izleyebilir, gündemden haberdar olabilirsiniz.

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri - FOX

Gain

2019 yılında kurulan Gain’de Puhu TV gibi hem ücretli hem de ücretsiz bir dizi izleme sitesi. Bazı içeriklere ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz. Ücretsiz diziler, filmler, belgeseller ve programların bulunduğu Gain’e ister kayıt olarak ister normal bir şekilde web sitesine giderek ulaşabilirsiniz.

Tavsiye: Ahmet Mümtaz Taylan’ın İstanbul’da dolaşarak çektiği belgesel tadındaki içeriği mutlaka izlemelisiniz.

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri - GAİN

DMAX

DMAX’i bilmeyeniniz yoktur. Popüler dizi ve filmlerin yerine daha çok belgesel içerikleri izlemek isterseniz DMAX’e gidebilirsiniz. Bazı ürünlerin üretim süreçleri, vahşi doğa belgeselleri, antika avcıları, ikinci el kralları veya denizcilik belgesellerini izleyerek “dünyada neler olmuş neler” düşüncesini beyninize ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri - DMAX

Youtube

Dünyanın en büyük online video izleme sitesi olarak bilinen Youtube’da da dizi veya film izlemek mümkün. Film veya dizilerin yoğunluğu biraz kısıtlı olsa da Google üzerinden film veya diziyi arattığınızda Youtube’da çıkma olasılığı mevcut. Özellikle yabancı film ararken Youtube’a bakmayı unutmayın.

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri - YOUTUBE

Vimeo

Vimeo’da Youtube gibi bir video platformu. Youtube daha çok içerik odaklı bir yaklaşıma sahip. Vimeo ise belgeseller, dizi veya filmler daha çok yaygın durumda. Masaüstü ve uygulama olarak da indirebileceğiniz Vimeo’nun ücretli seçeneği de mevcut.

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri - VİMEO

Kanal D

Kanal D kanalında yayınlanan eski içeriklere kanalın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Türkiye’de kült olmuş dizilerden birkaç öneri bırakalım sizlere. Kavak Yelleri, Güneşi Beklerken, Kuzey Güney ve Çocuklar Duymasın gibi yapımlara Kanal D’nin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri - KANAL D

Show TV

Show TV’de daha önce yayınlana yayınlara ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha önce kanalda yayınlanan yabancı film veya dizilere erişebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri - SHOW TV

TRT1

Devlet kanalı olan TRT1’in içeriklerine kanalın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Arşiv bölümünden dizi veya filmleri izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri - TRT 1

Star TV

Star TV'de daha önce yayınlanmış dizi ve filmleri izleyebilirsiniz. Kanalın web sitesini ziyaret ederekarşivden bu dizilere ve filmlere ulaşabilirisiniz.

Ücretsiz Olarak İzleyebileceğiniz Online Dizi Siteleri - Star TV

Sizler için ücretsiz online dizi sitelerini listeledik. Online dizi izleme siteleri ile cebinizden tasarruf edebilirsiniz. Dizi izlerken keyifli vakit geçirmeniz dileği ile.

İçeriği Paylaş
İçeriği Puanla
9 (2)
Toplam Yorum: 1
arjantincaddesi avatar
arjantincaddesi
1 yıl önce

ex machina geleceğimizi oluşturacak en önemli filmlerden biri bence

Yorum Bırak
*İçeriğe yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.