Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Yabancı Film Önerileri

Yabancı Film Önerileri

Sizler için mükemmel yabancı film önerilerini derledik. Canınız sıkılıyorsa hemen internete girip bu filmleri izleyebilirsiniz.

İzlenceler GOOGLE Abone Ol 1785 0 1 yıl önce 1 yıl önce

Sizler için mükemmel yabancı film önerilerini derledik. Canınız sıkılıyorsa hemen internete girip bu filmleri izleyebilirsiniz.

Contraband

Başrolünü Chris Farraday’ın oynadığı film, ailesini yasadışı işlerden korumak için her şeyi yapan Mark’ı konu alıyor. Geçmişinde yaptığı uluslararası kaçakçılıktan kopmak isteyen Mark için işler hiç de kolay olmayacaktır.

Gone Girl

Mutlu evlilikleri bir gün evlilik yıl dönümlerini kutlayacakları zaman biter. Emy, yıl dönümlerinde bir anda yok olur. Geri dönmeyen Emy, şüpheleri Nick’in üzerine çeker. Bakalım Nick ne yapacaktır.

Zack Snyder’s Justice League

Bruce Wayne, dünyayı felaketten kurtarmak için bir ekip kurmaya karar verir. Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve The Flash bakalım neler yapacak. Bu filmi fulltimehdfilmizle.com adresinden izleyebilirsiniz.

Apex

Thomas Malone, işlemediği bir suç yüzünden müebbet bir hapis cezasına çarptırılmıştır. Apex oyununda hayatta kalması karşılığında özgürlüğü vaat edilir. Ama bu oyunda Thomas’ı öldürmek isteyen 6 kişi vardır.

Monaco Prensesi Grace

Başrolünde Nicole Kidman’ın yer aldığı film, Hollywood’da geçiyor. Büyük bir yıldız olan Grace Kelly, Monaco prensine aşık olur ve mesleği ile aşkı arasındaki seçimden aşkı seçmek zorunda kalır. Görkemli bir düğünden sonra Grace Mocaco Prensesi olur. Ve prensesliğin bu kadar kolay olmayacağını tahmin edememiştir.

The Batman

Hepimizin bildiği gibi The Batman 2 Mart 2022’de vizyona girmişti. Yeni bir Batman ve Catwomen’a alışabilir miyiz sorusu aklımıza gelirken film büyük bir beğeni kazanmıştı. Riddler isimli bir seri katille mücadele eden Batman’in Catwomen ile iş birliği konusu ele alınıyor. Başrollerinde Robert Pattinson ve Zoe Kravitz’in yer aldığı 2022 yapımı bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Film izle bu bağlantıdan filmi izleyebilirsiniz.

Air Force One

Bir macera filmi olan Air Force One filminde Harrison Ford Amerikan başkanını oynuyor. Başkan, eşi, çocukları ve korumaları ile uçakla eve dönerken Korshunov adlı terörist, uçağı kaçırır. Amerikan başkanının sorumluluk alması gerekmektedir. Bakalım filmde bizi neler bekliyor.

Wolfman

En çok izlenen filmler arasında Wolfman’de bulunmaktadır. Lawrence uzun yıllar sonra kasabasına geri döner. Kardeşinin eşinin kaybolan kardeşini aramak için kasabaya tekrar geri döner. Ancak kana susamış bir kurt adam köydeki insanları öldürmektedir.

I Want You Back

I Want You Back romantik komedi izlemek isteyenlere önerilen en iyi filmlerdendir. Emma ve Peter sevgilileri tarafından terkedilirler ve onların yeni ilişkilerini sabote etmek için iş birliği yaparlar. Bakalım bu eğlenceli film de neler olacak.

İçeriği Paylaş
Toplam Yorum: 0
Yorum Bırak
*İçeriğe yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.