Youtube Premium Öğrenci Üyeliği Nasıl Alınır?

Socialing 1412 0 1 ay önce
Youtube Premium Öğrenci Üyeliği Nasıl Alınır?

Günümüzde öğrencilerin kullandığı birçok film, dizi ve müzik platformu bulunmaktadır. Peki, Youtube Premium öğrenci üyeliği nasıl alınır? İndirimden yararlanın!

Youtube Premium öğrenci planı sizler için hem fiyat avantajı sağlayacak hem de öğrenciliğiniz devam ettiği süre boyunca bu deneyimi yaşama fırsatı sunacaktır. Youtube, bildiğiniz üzere Dünyanın en büyük video içerik platformu olarak bilinmektedir. Senelerdir çalan müzikleri ekran açıkken video olarak izledik. Ancak ekran kilidini kapattığımızda video ve ses durdu. Ve sonunda Premium üyeliğiyle birlikte bu sorun çözülmüş olacak. Öğrenci üyeliğinden öğrenciliğiniz süresince yararlanabilirsiniz.

Youtube Premium nedir?

Yotube Premium, video platformunun gelir sağlayan bir iş modelidir. Reklamsız video izleme, arka planda video oynatma, Youtube Music, orijinal Youtube içeriklerini izleyebilme ve mobil cihazlarda video indirebilmeye olanak sağlamaktadır. Youtube’un en iyi nimetlerinden birini seçecek olursak favorimiz reklamsız videolar olacaktır.

Youtube Premium bireysel abonelik ne kadar?

Youtube Premium güncel zamlarla birlikte aylık olarak 29.99 ₺ olarak belirlenmiştir. Ben yıllık ödemek istiyorum derseniz eğer fiyat 299 ₺ olacaktır.

Youtube Premium aile üyeliği ne kadar?

Youtube Premium aile üyeliği 5 kişiyi kapsamaktadır. 5 kişilik aileden 1 kişi hesap sahibi olur ve diğer üyeleri davet edebilir. Youtube aile üyeliği fiyatı ise aylık olarak 59.99 ₺ olarak belirlenmiştir.

Youtube Premium öğrenci planı ne kadar?

Geldik bizim esas ilgi alanımıza. Youtube öğrenci planı kaç TL diye soranlara cevabımız güncellenen fiyatlar ile 19.49 ₺ olarak güncellenmiştir. Youtube öğrenci üyeliğinden yararlanan kişiler 1 aylık ücretsiz deneme avantajına da sahip olacaklardır. Öğrenciyseniz Youtube öğrenci planını mutlaka ücretsiz deneyin.

Youtube Premium öğrenci üyeliği nasıl yapılır?

Premium Öğrenci Planı satın almak için bilmeniz gereken en önemli konu aktif öğrenciliğinizi kanıtlayan bir belgeye ihtiyacınızın olmasıdır. Aşağıdaki listede öğrenci üyeliği nasıl alınır, öğrenebilirsiniz:


Paylaş!

Puanla!
Skor: 10 ( 2 )

Toplam Yorum: 0
Yorum Bırak
Gönder