Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Youtube Premium Öğrenci Üyeliği Nasıl Alınır?

Youtube Premium Öğrenci Üyeliği Nasıl Alınır?

Günümüzde öğrencilerin kullandığı birçok film, dizi ve müzik platformu bulunmaktadır. Peki, Youtube Premium öğrenci üyeliği nasıl alınır? İndirimden yararlanın!

Socialing 51646 Güncelleme: 7 ay önce 1 yıl önce

YouTube Premium öğrenci planı, size hem fiyat avantajı sunacak hem de öğrencilik yıllarınız boyunca bu muhteşem deneyimi yaşama fırsatı tanıyacak. YouTube, hepimizin bildiği gibi dünyanın en büyük video içerik platformu. Yıllarca favori müziklerimizi video formatında ekranda izledik, ancak ekranı kapatıp arka planda müziği dinlemeye çalıştığımızda, ne yazık ki, şarkılar duruverirdi. Neyse ki, Premium üyeliği ile bu sorun artık tarih oluyor. Öğrenci üyeliği sayesinde öğrenciliğiniz devam ettiği sürece bu sorunu geride bırakabilir ve YouTube dünyasının keyfini çıkarabilirsiniz. Emin olun, bu avantajlı planla video deneyiminiz bir üst seviyeye taşınacak!

Youtube Premium Nedir?

Yotube Premium, video platformunun gelir sağlayan bir iş modelidir. Reklamsız video izleme, arka planda video oynatma, Youtube Music, orijinal Youtube içeriklerini izleyebilme ve mobil cihazlarda video indirebilmeye olanak sağlamaktadır. Youtube’un en iyi nimetlerinden birini seçecek olursak favorimiz reklamsız videolar olacaktır.

Youtube Premium Bireysel Abonelik Ne Kadar?

Youtube Premium güncel zamlarla birlikte aylık olarak 57.99 ₺ olarak belirlenmiştir. Ben yıllık ödemek istiyorum derseniz eğer fiyat 579.99 ₺ olacaktır.

Youtube Premium Aile Üyeliği Ne Kadar?

Youtube Premium aile üyeliği 5 kişiyi kapsamaktadır. 5 kişilik aileden 1 kişi hesap sahibi olur ve diğer üyeleri davet edebilir. Youtube aile üyeliği fiyatı ise aylık olarak 115.99 ₺ olarak belirlenmiştir.

YouTube Premium Öğrenci Üyeliği Var Mı?

YouTube Music Premium veya YouTube Premium öğrenci üyelikleri, öğrenci indirimiyle faydalanabilmek için öğrenci statünüzü doğrulamanızı gerektirir. Üyeliğiniz yıl sonuna yaklaştığında, öğrenci statünüzü yeniden doğrulamanız gerektiğini hatırlatan bir e-posta veya uygulama içi bildirim alırsınız. Bu şekilde öğrenci statünüzü koruyarak öğrenci fiyat avantajından devamlı yararlanabilirsiniz.

Youtube Premium Öğrenci Planı Ne Kadar?

Geldik bizim esas ilgi alanımıza. Youtube öğrenci planı kaç TL diye soranlara cevabımız güncellenen fiyatlar ile 37.99 ₺ olarak güncellenmiştir. Youtube öğrenci üyeliğinden yararlanan kişiler 1 aylık ücretsiz deneme avantajına da sahip olacaklardır. Öğrenciyseniz Youtube öğrenci planını mutlaka ücretsiz deneyin.

Youtube Premium öğrenci planı ne kadar?

Youtube Premium öğrenci üyeliği nasıl yapılır?

Premium Öğrenci Planı satın almak için bilmeniz gereken en önemli konu aktif öğrenciliğinizi kanıtlayan bir belgeye ihtiyacınızın olmasıdır. Aşağıdaki listede öğrenci üyeliği nasıl alınır, öğrenebilirsiniz:

  • YouTube öğrenci üyeliklerinin mevcut olduğu bölgelerde bir yükseköğrenim kurumunda öğrenci olmalısınız.
  • Öğrenim kurumunuz, SheerID adlı doğrulama platformu tarafından onaylanmış olmalıdır. Bu doğrulama işlemi, okulunuzun YouTube öğrenci planlarına erişimini sağlar ve SheerID programı tarafından gerçekleştirilir.
  • Okulunuzun YouTube Premium veya YouTube Music Premium öğrenci planları sunup sunmadığını kontrol etmek için şu adımları izleyebilirsiniz:
    • YouTube Premium veya YouTube Music Premium için öğrenci planı sayfasına gidin.
    • "Ücretsiz Deneyin" seçeneğini tıklayın.
    • SheerID formuna okulunuzun adını yazın. Eğer okulunuz listede yer alıyorsa, öğrenci planları da mevcuttur.
  • Öğrenci kimliğinizi SheerID ile doğrulayın. Doğrulama süreci hakkında yardım veya destek almanız gerektiğinde, customerservice@sheerid.com adresi üzerinden SheerID ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu şartları karşılıyorsanız, dört yıllık bir öğrenci üyeliği kazanırsınız. Unutmayın ki uygunluğunuzu her yıl yeniden doğrulamanız gerekecektir.

YouTube Premium İnternet Olmadan Kullanılır Mı?

YouTube Premium, indirilen videoları internet bağlantısı olmadan keyifli bir şekilde izlemenizi sağlar. İndirdiğiniz videolar, 29 güne kadar internete bağlı olmadan oynatılabilir. Bu, özellikle seyahat ederken veya çevrimdışı olduğunuzda oldukça kullanışlıdır. Ancak bu süre sona erdiğinde, cihazınızı tekrar internete bağlamanız gerekir. İnternete bağlandığınızda, YouTube Premium'un sunduğu video ve içerik kullanılabilirliğiyle ilgili güncellemeleri de kontrol edebilirsiniz. Bu sayede çevrimiçi veya çevrimdışı, her zaman kesintisiz bir YouTube deneyimi yaşarsınız.

Part Time İşler

Üniversite Öğrencilerinin Çalışabileceği Part Time İşler

İçeriğe Git

YouTube Premium Ödemesi Yapılmazsa Ne Olur?

YouTube Premium üyeliğinizi ödeme yapmadan sürdüremeyiz. Ancak endişelenmeyin, burada size yardımcı olacak bir süreç bulunmaktadır. Eğer ödemenizi 3 gün içinde yapmazsanız, Premium avantajlarına erişiminiz geçici olarak askıya alınır. Bu süreç içinde, aylık ücretinizi işleme alabilmek için belirli aralıklarla tekrar denemeler yaparız. Eğer bu 3 günlük süre içinde ödeme yapmazsanız, aboneliğiniz 30 gün boyunca "Duraklatıldı" durumuna geçer. Bu noktada, Premium avantajlarına erişim sağlayamayabilirsiniz. Ancak ödemenizi düzenledikten sonra bu avantajlara geri dönebilirsiniz. YouTube Premium deneyiminiz kesintisiz ve keyifli bir şekilde devam eder.

İçeriği Paylaş