Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
En Çok Beğenilen Spotify Çalma Listesi İsimleri

En Çok Beğenilen Spotify Çalma Listesi İsimleri

En beğenilen Spotify çalma listesi isimlerini biliyor musunuz? Bilmiyorsunuz varsayarak modunuza göre en iyi çalma listelerini aşağıya bıraktık.

Socialing 9748 Güncelleme: 2 yıl önce 2 yıl önce

Çalma listelerinde 1 numara: "Mutlu Türkçe Şarkılar"

Neşeli Türkçe şarklarla size gün boyu moral depolayacak bir spotify çalma listesi.

Biraz nostalji yaşayalım: "Türkçe 90'lar"

Arada bir 90'lara dönmek bize iyi gelecektir eminiz. O zamanlar insanlar ne güzel eğleniyormuş değil mi?

Popüler spotify listeleri arasında olan "Arkada Çalsın"

Yemek yaparken, herhangi bir hobinizle ilgilenirken veya keyif veren herhangi bir şeyi yaparken dinlenilmesi gereken bir çalma listesi. Bırakın arkada çalsın..

Bir insan hüzünsüz yaşayabilir mi hiç? "Hüzünlü Mix" tam size göre

Aşıksanız, sevdiğiniz kişi size pek pas vermiyorsa veya uzaktaki seviglinizi özlediyseniz "Hüzünlü Mix" tam size göre. Karışık çalma listelerinde olması gereken her şarkı bu listede mevcut

Biz "Listenary" ekibine aşığız

Listenary'i instagram veya twitter hesaplarından takip edenler zaten biliyordur. Bu ekibin "Listenary." adında playlist isimleri olduğunu biliyor muydunuz? Şiddetle bu çalma listesini takip etmenizi öneriyoruz.

Biraz hareketlenelim, ne dersiniz? "Akustik Türkçe"

"Spotify çalma listesi türkçe" diye aratıldığında belki de önümüze çıkan en iyi hesaplardan biri "Akustik Türkçe" playlisti oluyor. Biraz içimizi hareketlendirmeyelim mi ama?

Gününüz zor geçtiyse eğer "Sütliman"'ı öneriyoruz

Zor bir gün geçirdiğinizde sinirlerinizi gevşetmeniz gerekir. Bu yüzden sizleri sakinleştirecek spotify çalma listesi isimlerinden biri de "Sütliman".

Güzelini en sona bıraktık; "Mixertv|Yabancı"

Biz Mixertv ekibine de aşığız. Bu sevgimiz kesinlikle sorgulanamaz. Süper ötesi çalma listelerine sahip Mixertv'nin Yabancı playlistini seçmek istedik. Diğerlerine kesinlikle ayıp etmiyoruz. Onları da bir sonraki makalelerimiz de öneriyor olacağız.

Tavsiye: Spotify öğrenci üyeliği nasıl alınır?

Spotify öğrenci doğrulama ile sizlere premium kullanma fırsayı sunuyor. Spotify öğrenci indirimi ile aylık olarak çok ucuza bu fırsattan yararlanabiliyorsunuz. Spotify Premium edinmek için de öğrenci belgenizin veya transkriptinizin yanında bazı bilgileri paylaşmanız gerekiyor. Spotify öğrenci yenileme ile de bu süre dolduğu zaman bilgilerinizi yenileyebilirsiniz.

Siz de spotify çalma listesi oluşturabilirsiniz. Sizlere en iyi Spotify çalma listesi önerilerimizi sunduk. Bu popüler Spotify listelerini takip etmeyi unutmayın! Eğer Spotify üyeliğiniz yoksa "Spotify öğrenci üyeliği alma" kelimesini googlelayabilirsiniz.

İçeriği Paylaş