Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Yenilenmiş Telefon Alabileceğiniz Güvenilir Web Siteleri

Yenilenmiş Telefon Alabileceğiniz Güvenilir Web Siteleri

Son dönemlerde akıllı telefonlara gelen zamlar malesef ki hepimizi üzüyor. Biz de sizler için yenilenmiş telefon alabileceğiniz web sitelerini listeledik.

Teknoloji 7635 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

Easycep

Eski cihazını yenile mottosuyla faaliyetlerini sürdüren Easycep, yenilenmiş telefon sektöründeki en bilinen işletmelerden biridir. İsterseniz telefon satışı gerçekleştirebilir, isterseniz de yenilenmiş telefon çeşitleri arasından uygun fiyatta olan cihazları satın alabilirisiniz.

Destek Bilişim

Destek Bilişim, kaliteli markaları bünyesinden bulundurmanın yanı sıra yenilenmiş telefonları da satışa sunmaktadır. 2003 yılından beri teknoloji alanında ürün ve satış sonrası destek alanında hizmet sunan şirket aynı zamanda en güvenilir elektronik ürün satıcılarından birisidir.

HB Bilişim

HB Bilişim, 1994 yılında kurulan bir teknoloji firmasıdır. Yenileme merkezi ve satış sonrası destek alanında ismi duyulmuş olmanın yanında teknolojik ürünlerin satışını da gerçekleştirmektedir. Web sitesinden yenilenmiş telefon fiyatlarını ve akıllı saatler, tabletler, sıfır mobil cihazlar, bilgisayarlar gibi ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Getmobil

Getmobil, yenilenmiş telefonları uygun fiyata satan güvenilir bir işletmedir. Diğer Yenileme lisanslı işletmelere göre farklı bir yanı vardır. İstanbul’da 6 mağazası bulunan Getmobil aynı zamanda Franchise olarak da mağaza açılmasına olanak sağlamaktadır. Eski akıllı telefonlarınızı şubeye giderek de satış yapabilir, üst modeller için takas fiyatı teklifi alabilirsiniz.

Mobilfon

Akıllı al akıllı sat sloganıyla ikince el telefonlarını satın aldıktan sonra yenileyip satışa çıkaran Mobilfon, tamamen kullanılmış ürünleri yenilemeye odaklanmış bir işletmedir. İstediğiniz model yenilenmiş cihazları alabilir, 12 aylık garanti güvencesinden yararlanabilirsiniz.

Yineyenicep.com

Yineyenicep, akıllı cihazlarınızı satın alarak yenileme merkezinde profesyonel bir şekilde bakımını ve onarımını sağlayarak müşterilerine sunuyor. Aynı zamanda eski televizyonunuzu da satabilir, yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Turkcell

Turkcell, eskiyi alıyoruz nakite dönüştürüyoruz sloganıyla kullanıcıları eskiyen telefon modellerini satın alarak teknik iyileştirme yapıp müşterilerine sunmaktadır. Pasaj bünyesinde sattığı kulaklıklar, robot süpürgeler ve birçok daha teknolojik ürün için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hepsi Burada

Sektörde en bilinen şirketlerden biri de Hepsi Burada. Türkiye’deki e-ticaret pazaryeri alanında en büyük şirketlerden biri olan Hepsi Burada, yenilenmiş cihazlar satan şirketlere de satış için olanak tanıyor. Getmobil ve Destek Bilişim gibi şirketlerin yenilenmiş cihazlarını Hepsi Burada üzerinden satın alabilirsiniz.

Trendyol

Türkiye’nin en büyük e-ticaret pazaryeri olan trendyol’da yenilenmiş ürün satan şirketlere olanak tanıyor. Trendyol güvencesiyle ürünlerinizi satnı alabilirsiniz. Getmobil, HB Bilişim ve Easycep gibi markaların tüm ürünlerine de buradan ulaşabilir yenilenmiş telefon fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz.

N11

Yakın zamanda Getir tarafından satılan n11.com’ da satıcılara bir pazaryeri fırsatı sunmaktadır. Huawei, Oppo, Samsung ve iPhone yenilenmiş telefonları web sitesinden inceleyebilirsiniz.

PttAVM

Pttavm, Yenileme Merkezleri ve Yenileme Yetki Belgeleri bulunan işletmelere web sitelerinde yer vermektedir. İkinci elden daha avantajlı olan ve 1 yıl garantisi bulunan cihazları uygun fiyatlı satın alabilirsiniz.

Teknosa

Akıllı telefonların en önemli kriterlerinden biri pil yüzdesi ve kozmetik durumudur. A kalite, b kalite ve c kalite seçeneklerinden size uygun olanları inceleyebilirsiniz. A kalitenin kozmetik durumu mükemmel, b kalitenin işlevselliği etkilemeyen bazı çizikler olduğunuz söylemeliyiz.

Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti’de diğer pazaryerleri gibi işletmelere ürün satma olanağı sunuyor. Çiçek Sepeti’ni ziyaret ederek akıllı telefonların özelliklerine göre filtreleme yapabilirsiniz.

Carrefoursa

Carrefoursa online web sitesinden de ürünlere ulaşabilirsiniz. Yenilenmiş olan cihazları uygun fiyattan satın alabilirsiniz.

Cimri

Cimri’de tüm satıcıların cep telefonları kategorisini kıyaslayabilir, en ucuz hangi ürün incelebilirsiniz.

Yenilenmiş telefon ne demek?

Yenilenmiş telefon, profesyonel teknik ekipler tarafından gerekli testlerden geçirilerek tüm arızalarını giderdikten sonra size sıfır bir ürün gibi satılan cihazlardır. Yenileme işlemi, Ticaret Bakanlığı tarafından yenileme merkezi ruhsatı alan işletmeler tarafından gerçekleştirilmektedir. Cihazlar 12 ay işletme garantilidir.

Yenilenmiş telefonlar güvenilir mi?

Yenileme merkezleri tarafından yenilenen cep telefonları, A kalite ve B kalite olarak sunulabilir. Yenilenmiş (Refurbished) cihazlar, ikinci el telefonlara göre daha güvenilirdir. Herhangi bir problem yaşadığınızda iletişim kurabileceğiniz kurumsal bir yenileme merkezi olacaktır.

Yenilenmiş telefon ile ikince el arasındaki fark nedir?

İkinci el cihaz bir kullanıcıdan farklı bir kullanıcıya direk olarak geçmektedir. Yenilenmiş cihazlar ise bir kullanıcıdan yenileme merkezine gönderilmektedir. Cihazın teknik kontrolleri, bakımları ve onarımları yapıldıktan sonra da satışa sunulmaktadır.

Yenilenmiş iPhone alanlar ne diyor?

Yenilenmiş iPhone alırken pil sağlığını, kozmetik durumunu ve mükemmellik durumunu kontrol ederek satın alabilirsiniz. Yenilenmiş telefon modelleri, ikinci el telefonlara göre daha fazla güvenlidir. Yenilenmiş iPhone alınır mı diye soranlara cevabımız kesinlikle evet olacaktır. İphone 14 teknik özelliklerini buradan inceleyebilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz yenilenmiş telefon yorumlarını mutlaka okumanız olacaktır. iPhone teknik özelliklerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Neden yenilenmiş telefonları almalıyız?

Neden yenilenmiş teknolojik cihazları almalıyız, sizler için sıraladık.

Yenileme yetki belgesine sahip olan işletmeler hangileridir?

15 Eylül 2022 itibari ile Yenileme yetki belgesine sahip olan işletmeler aşağıdaki gibidir:

İçeriği Paylaş