Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Twitter ‘da Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi?

Twitter ‘da Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi?

Twitter sosyal medya platformu arasında yer alan ve birçok kişi tarafından tercih edilen bir platformdur.

Socialing 1693 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

Twitter'ın tercih edilme oranının yüksek olması Twitter hakkında merak edilen soruların da yüksek olmasını sağlıyor. Twitter ‘da en çok merak edilen konular arasında bakılan hesapların profil sahibi tarafından anlaşılıp anlaşılmayacağıdır. Twitter ‘da hesabını İncelediğiniz herhangi birinin sizin hesabını incelediğinizi anlaması mümkün değildir. Bu nedenle istediğiniz hesabı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Twitter ‘da yapmış olduğunuz anket oylamalarının daha fazla kişi tarafından oylanmasını istiyorsanız Twitter anket oyu satın al paketlerini inceleyebilirsiniz. Bu paketleri Popigram sitesi ile detaylı bir şekilde inceleyip satın alabiliyorsunuz. Böylelikle anket sayınızın da artış göstermesini sağlarsınız.

Twitter Profiline Bakanlar Görülür Mü?

Twitter ‘da kullanıcıların birbirlerinin profillerine bakması oldukça normal bir durumdur. Bu işlemi gerçekleştiren kullanıcılar profile bakılınca karşı taraftan anlaşılıp anlaşılmayacağını merak eder. Twitter ‘da herhangi birinin profiline baktığınızda karşıdaki kişinin onun profiline baktığınızı anlaması mümkün değildir..Bu nedenle istenilen profilleri detaylı bir şekilde bakılabilmesi mümkündür.

Twitter hesabınızda oluşturmuş olduğunuz anketler için anket oylaması satın alabilirsiniz. Anket oylaması satın aldığınızda anketlerin oylama oranını daha yüksek olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için Twitter anket oylama satın al paketlerini Popigram sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Twitter Bildirim Gider Mi?

Twitter ‘da herhangi birisinin profiline gönderilerine baktığınızda bu kişiye bildirim gitmez birçok sosyal medya platformunda olduğu gibi Twitterda da bildirim gitme özelliği bulunmaz. Böylelikle kullanıcılar istedikleri hesapların profillerini inceleme fırsatına sahip olur. Twitter ‘da hangi profile bakarsanız bakın o profilin sizin hesabına baktığını anlaması mümkün değildir. Aynı zamanda herhangi birisi sizin profilinizi incelediğinde sizin de bunu görmeniz mümkün değildir. Bunun için Twitter tarafından kullanıcılara herhangi bir bildirim gitmez.

Twitter sosyal medya platformu için çeşitli paketleri detaylı bir şekilde inceleyip satın almak için PopiGram.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle bu paketlerden faydalanarak Twitter hesabınızın kısa süre içerisinde büyümesini sağlayabilirsiniz. Tüm Bu hizmetlerden site ile güvenilir ve kaliteli bir şekilde faydalanma fırsatına sahip olabiliyorsunuz.

İçeriği Paylaş