Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Yaşar Üniversitesi Logo

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) Bölümü

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Yaşar Üniversitesi Logo

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İzmir
 • Üniversite: Yaşar Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 4+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 4
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 730551
 • 2022 Başarı Sırası: 626792
 • 2023 Taban Puanı: 257.48429
 • 2022 Taban Puanı: 268.00227
Yaşar Üniversitesi Logo

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) kaç puan, Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 730551 olarak gerçekleşmiştir. Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 626792 olarak belirlenmiştir.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) taban puanı kaç?

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 257.48429 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 268.00227 olmuştur.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümü nerede?

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli), İzmir şehrinde bulunmaktadır.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 4+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) doldu mu?

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 4 olarak belirlenmiştir.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Yaşar Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.