Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt hakkında en çok sorulan soruları sizler için derledik. Üniversiteni Tanıt hakkında sıkça sorulan sorular..

Üniversiteni Tanıt, üniversite tercihi yapacak adaylara kılavuz etmeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda Üniversite Öğrencilerinin de merak ettikleri soruları sorabilecekleri veya yaşadıkları tecrübeleri paylaşabilecekleri bir platformdur.

Hayır değilsiniz. Siteye Üye olmadan da yorumları okuyabilecek ve soru sorabileceksiniz. Üye olmadan sadece bir kez yorum yapılabilmektedir. İkinci kez yorum yapmak istediğinizde şifremi unuttum kısmından şifre alabilirsiniz.

Evet, sitedeki içeriklerimizi ve yorumlarımızı paylaş butonlarımız ile paylaşabilirsiniz.

Sayfamızın en alt tarafında bulunan "İçerik Gönder" bölümünden formu doldurup içeriğinizi bizimle paylaşabilirsiniz. İçeriğiniz ekibimiz tarafından değerlendirilip onaylanır ise gerekli düzenlemeler sonrasında içeriğiniz sizin üye olduğunuz Adınız ve Soyadınız ile paylaşılacaktır.

Sayfamızın en alt tarafında bulunan "İletişim" bölümünden "Şikayet ya da Öneri" seçeneğini seçerek bize ulaşabilirsiniz.

Sayfamızın en alt tarafında bulunan "İletişim" bölümünden "Reklam ve İşbirliği" seçeneğini seçerek talebinizi iletebilirsiniz.

Sayfamızın en alt tarafında bulunan "Üniversite Gönüllüsü Ol" bölümünden gerekli bilgileri doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Evet, sitedeki içeriklerimizi kaynak göstermek koşulu ile paylaşabilirsiniz.