Sıkça Sorulan Sorular

1. Üniversiteni Tanıt Platformu Nedir?

Üniversiteni Tanıt, üniversite tercihi yapacak adaylara kılavuz etmeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda Üniversite Öğrencilerinin de merak ettikleri soruları sorabilecekleri veya yaşadıkları tecrübeleri paylaşabilecekleri bir platformdur.

2. Üniversite hakkında soru sormak veya tecrübemi paylaşmak için üye olmak zorunda mıyım?

Hayır değilsiniz. Siteye Üye olmadan da yorumları okuyabilecek ve soru sorabileceksiniz. Üye olmadan sadece bir kez yorum yapılabilmektedir. İkinci kez yorum yapmak istediğinizde şifremi unuttum kısmından şifre alabilirsiniz.

3. Sitedeki içerikeri sosyal medyada paylaşabilir miyim?

Evet, sitedeki içeriklerimizi ve yorumlarımızı paylaş butonlarımız ile paylaşabilirsiniz.

4. Nasıl İçerik Gönüllüsü Olabilirim?

Sayfamızın en alt tarafında bulunan "İçerik Gönder" bölümünden formu doldurup içeriğinizi bizimle paylaşabilirsiniz. İçeriğiniz ekibimiz tarafından değerlendirilip onaylanır ise gerekli düzenlemeler sonrasında içeriğiniz sizin üye olduğunuz Adınız ve Soyadınız ile paylaşılacaktır.

5. Size nasıl ulaşabilirim?

Sayfamızın en alt tarafında bulunan "İletişim" bölümünden "Şikayet ya da Öneri" seçeneğini seçerek bize ulaşabilirsiniz.

6. Reklam vermek için ne yapmalıyım?

Sayfamızın en alt tarafında bulunan "İletişim" bölümünden "Reklam ve İşbirliği" seçeneğini seçerek talebinizi iletebilirsiniz.

7. Nasıl Üniversite Gönüllüsü Olabilirim.

Sayfamızın en alt tarafında bulunan "Üniversite Gönüllüsü Ol" bölümünden gerekli bilgileri doldurarak başvuru yapabilirsiniz.