Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Logo

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Logo

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Esenyurt Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 21+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 21
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 2388558
 • 2022 Başarı Sırası: 1951909
 • 2023 Taban Puanı: 209.47973
 • 2022 Taban Puanı: 228.65416
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Logo

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kaç puan, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 2388558 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1951909 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 209.47973 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı 228.65416 olmuştur.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 21+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 21 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.