Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Ders Notu, Çıkmış Sınav Soruları, ve Staj Defterleri Paylaşarak Para Kazan; Uni-forum.net

Ders Notu, Çıkmış Sınav Soruları, ve Staj Defterleri Paylaşarak Para Kazan; Uni-forum.net

Uni-Forum.Net üniversite öğrencilerinin, öğrencilik hayatına yardımcı olabilecek içeriklerin paylaşıldığı bir internet sitesidir.

Teknoloji GOOGLE Abone Ol 2297 0 1 yıl önce 1 yıl önce

Uni-Forum.Net üniversite öğrencilerinin, öğrencilik hayatına yardımcı olabilecek içeriklerin paylaşıldığı bir internet sitesidir. Uni-Forum.net 'te üniversite hayatında lazım olan tüm bilgileri ve içerikleri hem bizler için hem de bizden sonraki öğrenciler için sizlerle birlikte paylaşmayı amaçlıyoruz.

Uni-Forum.net web sitesini ziyaret ederek bölüm dersleri ile ilgili çıkmış soruları , ders notlarını, vize, final ve bütünleme sorularını ve ayrıca bölümlerin staj defteri örneklerine ulaşabilirsiniz. Özellikle sınav dönemlerinde ihtiyaç duyduğumuz bir önceki senenin sınav soruları veya benzer sorular oldukça ilginizi çekecektir.

Mühendislik fakültesi, tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi, işletme fakültesi ve diğer birçok fakültenin ders içeriklerine, ders notlarına ve paylaşılan çıkmış sorularına Uni-Forum.net web sitesini ziyaret ederek ulaşabilmeniz mümkün.

Ayrıca Uni-forum.net öğrencilere internetten para kazanma fırsatı da sağlamaktadır. Öğrencilerin ek gelir sağlamasına olanak tanıyan sistem şu şekilde ilerliyor;

uni-forum.net paylaşım başına size ödeme yapıyor. Öğrencilik hayatınız boyunca siz de notlarınızı web sitesinde paylaşarak ek gelir elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bölüm dersleriniz ile ilgili farklı üniversitelerin ders notlarını inceleyerek bakış açınızı geliştirebilir, kendinize katkı sağlayabilirsiniz.

Konular hakkında bilgi edin

Üniversite öğrencilerinin en ihtiyaç duyduğu şeylerden biri de meslekleri, üniversiteleri veya herhangi bir konu hakkında fikir paylaşmaları ve merak ettiği soruları sorabilmeleridir. Uni-forum.net içerisinde dilediğiniz konuda soru sorabilir, başka öğrencilerin merak ettiği soruları cevaplayabilirsiniz. Aynı zamanda bir sohbet ortamı oluşturarak forumda yeni kişilerle tanışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Not ortalaması hesapla

Aynı zamanda genel ağırlıklı not ortalamanızı hesaplama sistemini kullanarak dönem sonu ortalamanızı hesaplayabilirsiniz. En doğru şekilde not ortalamanızı hesaplamak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Konu aç, fikir al

Yeni tartışma konuları açarak öğrencilerin fikirlerini alabilir, farklı düşünce yapılarını görebilirsin. Forum sistemini üniversite öğrencilerine odaklayan Uni-forum, 4 senedir öğrencilere hizmet etmektedir. Sizde foruma üye olarak katkı sağlayabilir, merak ettiğin soruları sorabilirsin.

İçeriği Paylaş
Toplam Yorum: 0
Yorum Bırak
*İçeriğe yorum yazabilmek için üye olmanız gerekmektedir.