Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Ted Üniversitesi Logo

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Ted Üniversitesi Logo

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Ankara
 • Üniversite: Ted Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 30+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 30
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 400137
 • 2022 Başarı Sırası: 317706
 • 2023 Taban Puanı: 293.00411
 • 2022 Taban Puanı: 305.30740
Ted Üniversitesi Logo

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 400137 olarak gerçekleşmiştir. Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 317706 olarak belirlenmiştir.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 293.00411 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 305.30740 olmuştur.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli), Ankara şehrinde bulunmaktadır.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 30+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 30 olarak belirlenmiştir.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Ted Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.