Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanları ve Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Nevşehir
 • Üniversite: Kapadokya Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 42+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 42
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 639493
 • 2022 Başarı Sırası: 644898
 • 2023 Taban Puanı: 246.67727
 • 2022 Taban Puanı: 234.74432
Kapadokya Üniversitesi Logo

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kaç puan, Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 639493 olarak gerçekleşmiştir. Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 644898 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 246.67727 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı 234.74432 olmuştur.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli), Nevşehir şehrinde bulunmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 42+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) doldu mu?

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 42 olarak belirlenmiştir.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kapadokya Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Yüksekokul) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.