Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Logo

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) Bölümü

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) taban puanları ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Logo

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 4+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 4
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 811673
 • 2022 Başarı Sırası: 813171
 • 2023 Taban Puanı: 306.11161
 • 2022 Taban Puanı: 298.84747
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Logo

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) kaç puan, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 811673 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 813171 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) taban puanı kaç?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 306.11161 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) taban puanı 298.84747 olmuştur.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümü nerede?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 4+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) özel mi devlet mi?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümü kaç yıl?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) doldu mu?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 4 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümü ücretli mi?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.