Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Logo

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Bölümü

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Logo

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 25+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 25
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 486860
 • 2022 Başarı Sırası: 538546
 • 2023 Taban Puanı: 282.43598
 • 2022 Taban Puanı: 277.21444
İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Logo

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) kaç puan, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 486860 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 538546 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 282.43598 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanı 277.21444 olmuştur.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 25+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 25 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.