Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Topkapı Üniversitesi Logo

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Topkapı Üniversitesi Logo

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Topkapı Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 60+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 60
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 2275269
 • 2022 Başarı Sırası: 2099076
 • 2023 Taban Puanı: 215.04226
 • 2022 Taban Puanı: 222.46580
İstanbul Topkapı Üniversitesi Logo

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) kaç puan, İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 2275269 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 2099076 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 215.04226 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı 222.46580 olmuştur.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 60+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 60 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Topkapı Üniversitesi İnternet ve Ağ Teknolojileri (İÖ) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.