Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Logo

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Logo

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 49+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 49
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 2236004
 • 2022 Başarı Sırası: 1973971
 • 2023 Taban Puanı: 216.97507
 • 2022 Taban Puanı: 227.70801
İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Logo

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kaç puan, İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 2236004 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1973971 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 216.97507 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanı 227.70801 olmuştur.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 49+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 49 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (İÖ) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.