Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Logo

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) Bölümü

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Logo

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 56+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 56
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1694360
 • 2022 Başarı Sırası: 1871183
 • 2023 Taban Puanı: 245.40967
 • 2022 Taban Puanı: 232.21380
İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Logo

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) kaç puan, İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1694360 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1871183 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 245.40967 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) taban puanı 232.21380 olmuştur.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 56+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 56 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.