Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Logo

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) Bölümü

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Logo

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %25 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 22+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 22
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 90730
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 356.97955
 • 2022 Taban Puanı: 0
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Logo

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) kaç puan, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 90730 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 356.97955 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) taban puanı 0 olmuştur.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 22+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 22 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) bölümü %25 İndirimli bir bölümdür.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği (%25 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.