Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) Taban Puanları

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) taban puanları ve sıralamalarını aşağıdaki verilerden inceleyebilirsiniz.

Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) Sıralamaları ve Puanları (Son 4 Yıl)

Taban Puanlar

kaynak: ösym universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

kaynak: ösym universitenitanit.com

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) 2022 Sıralamaları

2021 Taban Puan
204.88748
2021 Sıralama
1378341
Tür
TYT (2 Yıllık)
Kontenjan
50

Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) Taban Puanları Ve Başarı Sıralamaları

Aşağidaki listede ÖSYM kılavuzunda yer alan Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) taban puanları ve Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) sıralamaları listelenmiştir. İlgilendiğiniz üniversitedeki Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) bölümünü ve diğer okullardaki Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) bölümlerinin 2022 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını karşılaştırabilirsiniz. Böylece Türkiye'deki en iyi üniversiteleri tercihinize ekleyebilirsiniz.

No Üniversite Bölüm 2021 Puan 2021 Sıra
1 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) 204.88748 1378341
2 Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) 199.07864 1467468

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM'den alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği (Uzaktan Öğretim) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2022 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz. Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. 2022 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Yukarıdaki istatistik verileri (bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamaları) ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.