Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Logo

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) Bölümü

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) taban puanları ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Logo

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Isparta
 • Üniversite: Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 80+2+0+2+0
 • Yerleşen: Doldu - 84
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1962581
 • 2022 Başarı Sırası: 2182203
 • 2023 Taban Puanı: 230.81808
 • 2022 Taban Puanı: 219.10119
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Logo

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) kaç puan, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1962581 olarak gerçekleşmiştir. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) 2022 YKS taban sıralaması ise 2182203 olarak belirlenmiştir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) taban puanı kaç?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 230.81808 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) taban puanı 219.10119 olmuştur.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümü nerede?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ), Isparta şehrinde bulunmaktadır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümünün kontenjanı kaç?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) kontenjanları 2024 yılında 80+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) özel mi devlet mi?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümü kaç yıl?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) doldu mu?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 84 olarak belirlenmiştir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümü ücretli mi?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (İÖ) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.