Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Logo

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) Bölümü

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) taban puanları ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Logo

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Isparta
 • Üniversite: Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: UÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 50+2+0+2+0
 • Yerleşen: Doldu - 54
 • Öğrenim Türü:Uzaktan
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1390243
 • 2022 Başarı Sırası: 1560036
 • 2023 Taban Puanı: 263.56604
 • 2022 Taban Puanı: 247.44261
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Logo

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) kaç puan, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1390243 olarak gerçekleşmiştir. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) 2022 YKS taban sıralaması ise 1560036 olarak belirlenmiştir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) taban puanı kaç?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 263.56604 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) taban puanı 247.44261 olmuştur.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümü nerede?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim), Isparta şehrinde bulunmaktadır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümünün kontenjanı kaç?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) kontenjanları 2024 yılında 50+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) özel mi devlet mi?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümü kaç yıl?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) doldu mu?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 54 olarak belirlenmiştir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümü ücretli mi?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) bölümü UÖ-Ücretli bir bölümdür.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Çağrı Merkezi Hizmetleri (Uzaktan Öğretim) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.