Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Doğuş Üniversitesi Logo

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Bölümü

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanları ve Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Doğuş Üniversitesi Logo

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Doğuş Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 55+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 55
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 2144996
 • 2022 Başarı Sırası: 2686639
 • 2023 Taban Puanı: 221.47168
 • 2022 Taban Puanı: 197.58927
Doğuş Üniversitesi Logo

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) kaç puan, Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 2144996 olarak gerçekleşmiştir. Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 2686639 olarak belirlenmiştir.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 221.47168 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanı 197.58927 olmuştur.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 55+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) doldu mu?

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 55 olarak belirlenmiştir.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Doğuş Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.