Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Avrasya Üniversitesi Logo

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanları ve Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Avrasya Üniversitesi Logo

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Trabzon
 • Üniversite: Avrasya Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 25+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 25
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 1157928
 • 2022 Başarı Sırası: 710800
 • 2023 Taban Puanı: 219.18539
 • 2022 Taban Puanı: 259.80056
Avrasya Üniversitesi Logo

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kaç puan, Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1157928 olarak gerçekleşmiştir. Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 710800 olarak belirlenmiştir.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 219.18539 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanı 259.80056 olmuştur.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli), Trabzon şehrinde bulunmaktadır.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 25+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) doldu mu?

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 25 olarak belirlenmiştir.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Avrasya Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.