Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Logo

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) Bölümü

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) taban puanları ve Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Logo

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Antalya
 • Üniversite: Antalya Belek Üniversitesi (AKEV)
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 13+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 13
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 2728922
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 190.99662
 • 2022 Taban Puanı: 0
Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Logo

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) kaç puan, Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 2728922 olarak gerçekleşmiştir. Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 190.99662 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) taban puanı 0 olmuştur.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli), Antalya şehrinde bulunmaktadır.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 13+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) doldu mu?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 13 olarak belirlenmiştir.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.