Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Amasya Üniversitesi Logo

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Bölümü

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) taban puanları ve Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Amasya Üniversitesi Logo

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Amasya
 • Üniversite: Amasya Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: UÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 150+4+0+4+0
 • Yerleşen: Doldu - 158
 • Öğrenim Türü:Uzaktan
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 885911
 • 2022 Başarı Sırası: 1295614
 • 2023 Taban Puanı: 299.72462
 • 2022 Taban Puanı: 262.69001
Amasya Üniversitesi Logo

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) kaç puan, Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümünün 2023 YKS sıralaması 885911 olarak gerçekleşmiştir. Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 2022 YKS taban sıralaması ise 1295614 olarak belirlenmiştir.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) taban puanı kaç?

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 299.72462 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) taban puanı 262.69001 olmuştur.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümü nerede?

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim), Amasya şehrinde bulunmaktadır.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümünün kontenjanı kaç?

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) kontenjanları 2024 yılında 150+4+0+4+0 olarak belirlenmiştir. Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) özel mi devlet mi?

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümü kaç yıl?

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) doldu mu?

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 158 olarak belirlenmiştir.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümü ücretli mi?

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) bölümü UÖ-Ücretli bir bölümdür.

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Amasya Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (Uzaktan Öğretim) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.