Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

İzmir Özel Öğrenci Yurtları

İzmir özel öğrenci yurtları, öğrenciler için listelenmiştir. İzmir kız yurtları ve İzmir erkek yurtlarını detaylı inceleyebilirsiniz.


Kayıtlı Yurt Sayısı: 1

İzmir Özel Öğrenci Yurtları

İzmir Öğrenci Yurtları Listesi

İzmir şehrinde öğrenci olmak isteyen kişiler İzmir yurtlarını, yurtlara verilen puanları, oda sayılarını, yurdun bina yaşını, yurdun İzmir şehrinde hangi üniversiteye yakın olduğunu ve daha fazlasını inceleyebilirler.

Özel öğrenci yurtları her yıl fiyatlarını enflasyon artışına göre güncellemektedir. İzmir yurt fiyatları 2023 yılı için güncellenmiştir. İzmir özel öğrenci yurdu ücretleri için detaylı bilgiyi Üniversiteni Tanıt içerisindeki yurtlar ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Üniversiteni Tanıt, İzmir şehrinde öğrenci olmak isteyen öğrencilere hem şehri hem de İzmir şehrindeki öğrenci yurtlarını tanıma fırsatı sunuyor. Tüm özel öğrenci Yurtları sayfamızı ziyaret ederek üniversitenize yakın yurtları listeleyebilirsiniz.

Bu sorunun cevabını açıkçası öğrencinin kişisel bütçesi belirlemektedir. İzmir erkek öğrenci yurtları ve İzmir kız öğrenci yurtlarında kalarak ve arkadaş edinerek öğrenci evine de çıkmayı tercih edebilirsiniz. İzmir öğrenci apartlarını da incelemenizi öneririz. Fatura, elektrik, doğalgaz gibi yükleri edinmek istemiyorsanız öğrenci yurtları sizin için avantaj olacaktır.