Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
FIFA 23 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

FIFA 23 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Herkesin büyük bir heyecanla beklediği FIFA 23 oyunu ne zaman çıkacak? FIFA 23 sistem gereksinimleri nelerdir sizlere aktarıyor olacağız.

Gaming 2362 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

FIFA 23 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA severlerin merakla beklediği oyunun 2023 sürümü 1 Ekim tarihinde Steam üzerinden erişime açılacak. Heyecanınızı anlıyoruz ve biraz daha sabretmenizi bekliyoruz.

FIFA 2023 Kaç TL Olacak?

EA SPORTS FIFA 23 Pre-order Edition için ön sipariş vermek isterseniz 699,99₺’ye sipariş verebilirsiniz. EA SPORTS FIFA 23 Ultimate Edition için ön sipariş vermek isterseniz de fiyat 899,99₺ olacaktır.

FIFA 23 Sistem Gereksinimleri

FIFA 23 sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir. EA SPORTS tarafından yayınlanan bilgilere göre minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri bulunmaktadır. Oyun performansını daha üst seviyede yaşamak için FIFA 23 önerilen sistem gereksinimlerini kullanabilirsiniz.

FIFA 23 Minimum sistem gereksinimleri

FIFA 23 minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

FIFA 23 Önerilen sistem gereksinimleri

FIFA 23 önerilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.FIFA 23 HyperMotion2 Teknolojisi ile geliyor

HyperMotion2 teknolojisi daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunan bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde bilgisayardan oynarken daha gerçekçi bir deneyim elde edeceksiniz ve oyundan daha fazla keyif alacaksınız.

FIFA 23 Özellikleri

FIFA 23’te 19 binden fazla oyuncu, 700’den fazla takım, 30’dan fazla lig ve 100’den fazla stadyum ile gerçek bir futbol şöleni yaşayacaksınız. Aynı zamanda FIFA World Cup Qatar 2022, FIFA Women’s World Cup Australia ve New Zealand 2023 gibi turnuvalarda da uluslararası bir tecrübe edinebileceksiniz. Fifa 23’ü oynamak isteyen kişiler 1 Ekim’i bekleyecekler.

Yeni nesil oyun haberleri serimize devam edeceğiz. İyi oyunlar.

İçeriği Paylaş