Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Bu Taktikler Size Pubg Mobile İndirtecek

Bu Taktikler Size Pubg Mobile İndirtecek

Pubg’yi daha iyi oynamak herkesin hakkı diye düşündük. Basit ama son derece veriminizi arttıran bu taktikler, sizlere Pubg Mobile indirtecek.

Gaming 1818 Güncelleme: 2 yıl önce 2 yıl önce

Sorun 1: Pubg Mobile’ı Wifi Kullanarak Oynamak

2017 Aralık ayında piyasaya sürülmüş PUBG Mobile, çok kısa bir zaman içinde milyonlarca oyuncuya ulaştı. Çok geniş haritası olan ve gerçekçi grafikleriyle oyun oynayanların gözüne girmeyi kısa sürede başardı. PUGB Mobile telefonlara çok yeni geldiği için uygulama da birkaç problem ortaya çıkıyor. Wifi ile oynamak bazen probleme sebep olabiliyor.

İyi Bir Kulaklıkla Oynayın!

Telefonlar ve bilgisayarlar artık hayatımızın içindeler ve günümüzde artık herkesin bir oyunla bağlantısı olmuş durumda. Eğer PUBG Mobile oyunu gibi sesin çok önemli olduğu bir oyun oynuyorsanız, iyi bir kulaklıkla oynamak sizin için çok önemli olacaktır. Daha iyi etkileşimde bulunmak ve daha iyi iletişim için kulaklık günümüzde çok önemli hale geldi. İyi bir kulaklığınızın olması ise sizi diğer oyunculara göre öne çıkaracaktır.

2022'de En İyi Ücretsiz Yazılım Öğrenme Siteleri

Atlayacağınız Yeri İyi Seçin

PUBG Mobile oyunu, Battle Royale oyunları arasındadır. Bu tip oyunlarda atladığınız yer çok önemli, çünkü atlayacağınız yerden çıkan malzemeler ve silahlar sizin oyunu kazanmanızı sağlıyor. Bu yüzden en küçük avantajları dahi göz önünde bulundurup kullanmak gerekir. Atlayacağınız yeri seçmek kadar atladığınız yere de hızlı inmek çok önemli; çünkü diğer oyuncular da orayı tercih etmiş olabilir. Bu taktik, Pubg Mobile pro olma taktikleri arasında önemli bir yer alıyor. Profesyonel seviyeye ulaştıysanız atlayacağınız yeri çok iyi seçebiliyorsunuz.

Bizim Tavsiyemiz Olan Silah; SKS’yi kullanın

PUBG Mobile oyununda seçtiğiniz silah çok önemli. Çünkü silahtan silaha rakip oyunculara verdiğiniz hasar çok değişmektedir. Uzun mesafeli çatışmalarda kullanmanızı tavsiye ettiğimiz hasar oranı yüksek olan silah ise SKS. Uzun mesafeden tek mermide rakibi etkisiz hale getirebiliyor. Bunun yanında yüksek bir geri tepmeye ve az sayıda mermiye sahip olması da bu silahın dezavantajları arasında. Eğer sizde sessizce oynamayı seviyorsanız sizin için tam uygun olacak bir silah.

Ekiple Sürekli İletişim Halinde Olun!

PUBG Mobile taktikleri için takım oyunu oynamak daha da zevkli ve başarılı hale getiren başka bir etmen ama aynı zamanda birkaç sorumluluk da getiriyor. Takım arkadaşınız yaralandığında onu kaldırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde rakip takımların sizi öldürmesi an meselesi olur. Takım arkadaşınızla iletişim halinde olmanız sizi oyunda her zaman bir adım daha ön plana çıkarır. Çünkü profesyonel oyuncular böyle yapar.

2022'de En İyi Ücretsiz Yazılım Öğrenme Siteleri

Yerdeki Eşyaları Alırken Dikkatli Olun!

Pubg Mobile’da oyunu size kazandıracak en önemli tavsiyelerden biri de yerden iyi eşya toplamaktır. Aynı zamanda dikkatli olmak gerekiyor. Eşyaları almadan etrafın güvenliğini sağlamakta lazım; aksi taktirde eşyalarınızı düzenlerken vurulabilirsiniz. Özellikle uçaktan bırakılan kutularda daha da dikkatli olmanız lazım çünkü tüm oyuncuların gözü orada oluyor. İlk gelen havadan atılan eşyaları almanız çok önemli çünkü evlerden bulabileceğiniz eşyalardan çok daha kaliteli eşyalar düşüyor. Bu da sizi çok daha ileriye taşıyacaktır.

Pusuya Yatarken Aynı Yeri Kullanmayın

PUBG Mobile’da yakın temas taktiklerinden biri de pusmaktır. Pusuya yatıp en az hasar alarak düşmanınıza üstünlük sağlamanız muhtemel. Ancak bunun yanında birkaç düşman indirdikten sonra pozisyon değiştirmeniz gerekiyor. Çünkü ateş ettiğiniz zaman hem haritadan hem de kulaklıklarından oyuncular sizin yerinizi tespit edebiliyorlar. Burada Pubg yakın temas taktiklerini kullanmaktan da çekinmeyin. Size verdiğimiz 2022 yılının en iyi Pubg Mobile taktiklerinden biri de budur.

Oyuna Başlamadan Önce Mutlaka Egzersiz Yapın

Pubg Mobile gibi insanın reflekslerini çok fazla kullanmasını sağlayan bir oyun oynuyorsanız oyun öncesinde ısınmanız ve oyun içinde antrenmanlarda bulunmanız, profesyonel oyuncuların tavsiyeleri arasında. Oyuna başlamadan önce ısındığınız zaman hem aktif oynarsınız hem de PUBG Mobile’da pro olmanızı sağlar.

2022'de En İyi Ücretsiz Yazılım Öğrenme Siteleri

En Çok Kullanılan Pubg Mobile Hileleri

En çok kullanılan Pubg Mobile hileleri arasında olan Wall Hack hilesi, UC hilesi ve Aimbot hilesinden bahsedeceğiz. Demiştik; bu taktikler size Pubg Mobile İndirtecek

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi

Bu hile Pubg oyununda en çok kullanılan hilelerden biridir. Bu hile ile rakibinizi görebiliyorsunuz. Aynı zamanda duvarların arkasını, dağların arkasını veya tepelerin arkasını da görebilirsiniz.

Pubg Mobile UC Hilesi

Bu hile hesabınızın banlanmasına neden olabilir. Oyunun içindeki kostüm ve aksesuar türü şeyleri satın almanıza yaramaktadır.

Pubg Mobile Aimbot Hilesi

Bu hile ise otomatik olarak nişan almanızı ve ateşlemeyi gerçekleştirmenizi sağlar. Rakiplerinizi tek kurşunla indirebilmeniz mümkün hale geliyor.

Önemli not: Hilelerin hiçbirini önermemekteyiz. Çünkü etik olan, hilesiz bir şekilde başarı elde etmenizdir. Ayrıca bu tarz hilelere başvurursanız hesabınız banlanabilir.

2022'de En İyi Ücretsiz Yazılım Öğrenme Siteleri

En İyi Pubg Nick Önerileri

Pubg isim önerilerini sizler için sunmaktayız. Oyunu hissetmek için pubg nick şekilleri, pubg nick sembolleri ve pubg emojiler çok önemlidir. Pubg isim nicleri sizlerin oyun içinde şöhretli olmanızı sağlayacaktır. Aşağıda en beğendimiz Pubg nick önerilerini bırakıyoruz.

Headhunter, death, toxic, dead killer, dynamo, who am I, madmax, darkman, rambo, fighter, angel, sunny, mafia, stark, terminator, harley quenn, dark girl, legend Pubg isim önerilerinden bazılarıdır.

İçeriği Paylaş