Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. Sizler için Call of Duty: Warzone sistem gereksinimlerini ve birkaç bilgiyi hazırladık. İyi Oyunlar.

Gaming 7341 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

Sizinde bildiğiniz gibi Call of Duty dünyanın en çok oynanan oyunları arasındadır. Call of Duty: Warzone Battle Royale’de yarışanlar birbirleri ile savaşabilirler. Oyun, Call of Duty Modern Warfare’ın ek oyunu olmaktadır. Peki, Call of Duty Warzone kaç GB, Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri nelerdir anlatalım.

Call of Duty Warzone ücretsiz mi?

Call of Duty oyunu tamamen ücrestsiz bir Battle Royal oyunudur. Mart 2020’de piyasaya sürülen oyunun çok fazla kullanıcısı mevcuttur. Oyunu PlayStation Store, XBox One, Battle.net veya Xbox Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

Call of Duty Warzone kaç gb?

Bu cevap sizi biraz üzebilir. Call of Duty Warzone oynamak için bilgisayarınızda 175 GB hafıza olması gerekmektedir. Yoksa hemen şimdiden boşaltın:)

Call of Duty Warzone nasıl bir oyun?

Call of Duty Warzone’da 2 farklı mod mevcut. Birisinde 150 gamer takımlar halinde savaşa başlıyorlar ve hangi takımdan kişi kalırsa o takım kazanıyor. İkinci modda ise karşılaşmalarda ölürseniz eğer tekrar canlanabiliyorsunuz. 30 dakika boyunca haritayı dolaşıyorsunuz ve takım olarak 1 milyon dolar toplamanız gerekiyor. En çok parayı toplayan takım kazanıyor.

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone minimum sistem gereksinimleri ve Call of Duty: Warzone önerilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Call of Duty: Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone Önerilen Sistem GereksinimleriUltra RTX (4K) Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone nasıl oynanır?

Öncelikle şunu bir netleştirelim. Oyunu oynamak için Call of Duty: Modern Warfare’a sahip olmanıza gerek yoktur. Yani hiçbir şey satın almıyorsunuz. Oyunu Xbox Store, Battle.net veya PlayStation Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip kurabilirsiniz. ATV ve SUV araçları kullanırken kendinizden geçmeyin. Sosyal medyada oyun ile ilgini kanalları takip edebilirsiniz.

İçeriği Paylaş