Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
En Güncel PUBG Mobile Hileleri - 2023

En Güncel PUBG Mobile Hileleri - 2023

PUBG herkes tarafından sevilen bir oyundur. PUBG mobile hileleri herkes tarafından aranan bir konudur. Güncel hileleri birkaç parçada incelemek gerekmektedir.

Gaming 47605 Güncelleme: 1 yıl önce 1 yıl önce

Bu hilelerin nasıl yapıldığını ve hangi hilelerin kullanılabileceğini bu yazımızda sizlerle paylaştık.

PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG mobile hileleri tamamen yasaktır. Oyunda hile kullandığınız anlaşıldığı zaman oyundan atılabilirsiniz. Oyundan atılmamak için hileleri dikkatli kullanmalısınız. Telefondan hile yapmak için Wallhack kodlarını kullanarak düşmanlarınızı daha kolay bir şekilde öldürebilir aynı zamanda silahları ve diğer ekipmanları görüntüleme imkanınız vardır.

Wallhack hilesini güvenebileceğiniz linkler üzerinden indirebilirsiniz. Hileyi kullanırken belli etmemeye çalışın. Çok fazla şikayet aldığınız taktirde ban yeme ihtimaliniz mevcuttur.

PUBG Mobile Hilesi Android Nasıl Yapılır?

Android işletim sistemine sahip olan bir cep telefonunuz varsa ve hile kullanmak istiyorsanız. Hile kodlarını indirmeniz gerekmektedir. İndirmiş olduğunuz hile kodlarını APK formatına çevirerek kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile Sınırsız UC Hilesi

PUBG mobile sınırsız UC hilesi kazanmak isteyen kişiler internet üzerinden bu hilelere ulaşabilirler. uchilesi.com adresi üzerinde ana sayfada yer alan kısımda talep edilen UC ve BP miktarlarını belirterek kullanıcı adınızı girdikten sonra oyuna giriş yapılacak olan platformu seçebilirsiniz. Ekrana gelen adımları eksiksiz bir şekilde tamamlayarak hile yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Hile İndirme

PUBG mobile hile seçeneklerini kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Oyun hile konusunda fazlasıyla hassas olduğundan oyundan atılma imkanınız vardır. Hileleri indirmeden önce VPN kurulumunuzu yaparak PUBG mobile de hile kullanabilirsiniz.

Wallhack Kodu

Wallhack kodu sayesinde oyuncular duvarlardan düşmanlarını, silahları ve ekipmanları çok rahat bir şekilde görebilmektedir. Bu kodu kullanarak düşmanları öldürmek çok daha kolay olmaktadır. Bu sayede uzun süre hayatta kalarak puanınızı yükseltebilirsiniz.

Aimbot Kodu

Aimbot kodu Türkçe olarak Hedef ve Ateş kodu olarak bilinmektedir. Bu kodu kullanarak duvarlardan ateş etmeye etmeye, oyuncuları vurmaya çalışmamalısınız. Eğer bu şekilde oynarsanız oyundan ban yeme ihtimaliniz yüksektir.

Speed Kodu

Speed kodu ile hızınızı arttırabilirsiniz. Hız kodunu etkinleştirdiğiniz zaman ön ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Loot Kodu

Loot kodu ile yakınızda olan tüm ekipmanları haritada belirginleştirerek bu malzemelerden ilk olarak siz faydalanabilirsiniz.

PUBG Trickleri

PUBG mobile oyununda bir çok hile bulunmaktadır. Bu hileleri kullanarak oyunda rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz hile kodlarını kullanarak seviyenizi kolaylıkla yükseltebilirsiniz.

PUBG UC Hilesi ve PUBG Mobile UC Hilesi

Oyun içi para birimi olan UC’nin açılımı Unknown Cash’dir. Bu para yalnızca PUBG mobile versiyonunda yararlanabileceğiniz bir paradır. Oyun içerisinde bu paraları kullanarak kıyafetler satın alabilirsiniz.

PUBG Para Hilesi

PUBG para hilesini kullanarak oyun içerisinde satın alabileceğiniz kıyafet ve ekipmanları inceleyebilirsiniz. Para hilesi ile bir sürü ürüne ulaşmanız mümkün olacaktır. Diğer hilelerde olduğu gibi para hilesinde de dikkatli olmalısınız.

En İyi Para Kazandıran Oyunlar

Birçok insan oyun oynamayı çok sever. Oyun oynamayı seven kişiler para kazanma yolları arıyorsa işte bu yazı onlar için. En iyi para kazandıran oyunlar aşağıda.

İçeriğe Git

PUBG Gümüş Hilesi

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz gümüş parçacıkları kolaylıkla kazanmak isterseniz internet üzerinden PUBG gümüş hilelerine ulaşabilirsiniz.

PUBG Kıyafet Hilesi

PUBG kıyafet hilesini kullandığınız zaman oyun içerisinde yer alan kıyafetlere erişim sağlayarak farklı görünümlere bürünebilirsiniz. Oyunda ücretli olan kıyafetleri para ödemeden almak için kıyafet hilesini kullanabilirsiniz.

PUBG Hileleri Nelerdir?

PUBG oyununda kullanılabilecek bir çok hile bulunmaktadır. Bunlar ; UC hilesi, Wallhack hilesi, Aimbot hilesi, Aimbov hilesi, Triggerbot hilesi, no recoil hilesi, magic bullet hilesi ve macro hilesidir.

PUBG Mobile’den Geri Tepme Nasıl Ortadan Kaldırılır?

Silahların geri tepmesini kontrol etmek için yeni başlayan kişilere rotasyon, kontrol için en iyi müttefik olacaktır. Otomatik ya da yarı otomatik silahları kullanırken geri tepmeyi engellemek için parmağınızı aşağı doğru hareket ettirmek gerekir.

PUBG Mobile Emulator Hile Nasıl Yapılır?

Emulator hilesi mobile için değil PC için olan bir hiledir. Bu hileyi yapmak için oyunu bilgisayar üzerinden oynuyor olmanız gerekmektedir. Emulator hilesini yapmak için internet üzerinden linklere ulaşabilirsiniz.

Sizler için PUBG mobile oyununun birkaç hilesini anlattık. Oyunun algoritması hile yaptığınızı anlamaması gerekiyor. Gerekli kurulumları yaparak ve hileleri çok fazla kullanmayarak diğer oyunculardan daha fazla avantaj sağlayabilirsiniz. Maalesef yaptığınız anlaşıldığında ban yeme riskiniz her zaman vardır. Güvenilir kod siteleri tercih ederseniz güvenlik problemi yaşamazsınız. PUBG hesap çalma olayına da dikkat etmelisiniz.

Pubg mobile oyun hızı nasıl arttırılır?

PUBG Mobile oyununun hızını artırmak için şunları deneyebilirsiniz:

  • Arka planda çalışan uygulamaları kapatın: PUBG Mobile oyununu oynarken, arka planda çalışan diğer uygulamaları kapatın. Bu, oyunun daha hızlı çalışmasına ve daha akıcı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır.
  • Ayarları optimize edin: PUBG Mobile'ın ayarlarını optimize ederek, oyun performansını artırabilirsiniz. Ayarlardan grafiklerinizi ve çözünürlüğünüzü düşürebilir, önbelleği temizleyebilir ve diğer performans ayarlarını yapabilirsiniz.
  • Telefonunuzu optimize edin: Telefonunuzun belleğinin dolu olması oyun performansınızı etkileyebilir. Bu nedenle, gereksiz dosyaları silmek ve önbelleği temizlemek gibi telefonunuzu optimize eden bazı adımlar atabilirsiniz.
  • Telefonunuzu güncelleyin: Telefonunuzun işletim sisteminin güncel olduğundan emin olun. Güncellemeler, oyun performansını artırmak için gereken önemli yamalar ve iyileştirmeler içerebilir.
  • Oyunu yeniden yükleyin: Oyunun hala yavaş çalıştığını düşünüyorsanız, oyunu yeniden yükleyebilirsiniz. Bu, oyunun daha hızlı çalışmasına ve daha akıcı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olabilir.
İçeriği Paylaş