Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Ücretsiz Oyun FIFA Online 4 Nedir? Nasıl Oynanır?

Ücretsiz Oyun FIFA Online 4 Nedir? Nasıl Oynanır?

Bugünlerde ücretsiz oyun bulmak biraz zor maalesef. Ancak size güzel bir haberimiz var. FIFA Online 4 nedir ve nasıl oynanır tüm detayları ile anlatacağız.

Gaming 4674 Güncelleme: 7 ay önce 2 yıl önce

FIFA Online 4 nedir?

EA Sports tarafından geliştirilen ve tamamen ücretsiz bir futbol oyunudur. Ülkemizdeki futbol düşkünlüğünü düşündüğümüzde özel olarak Türkçe versiyonu da sisteme dahildir. Oyunun Türkiye’de daha aktif hale gelmesi için sunucular ülkemize bile taşındı. Kendi takımınızı kurarak ve bazı satışta olan öğeleri satın alarak oyun deneyiminizi sonuna kadar arttırabilirsiniz. Ayrıca senelerdir Türkçe anlatımlarıyla gönlümüzde taht kuran Murat Kosova ve Nebil Evren FIFA Online 4 oyununda da bizlere spikerlik yapacaklar. Arkadaşlar bu Türkçe Spiker olayı süper değil mi ya?

FIFA 4 Online nasıl oynanır?

FIFA Online 4’ü bilgisayarınıza web sitesinden indirebilirsiniz. Buradan üye olarak çeşitli ilerlemeleri kaydettiğiniz zaman oyun sizleri bekliyor olacak. Oyunun içinde kulüpler ve farklı klasmanlarda oyuncular bulunuyor. Live, Turkish Club Stars, World Hero Debut ve Club Heroes şeklinde ayrılmış alternatifler ile oynayabilirsiniz.

Ücretsiz Oyun FIFA Online 4 Nedir? Nasıl Oynanır?

FIFA Online 4 ücretsiz mi?

FIFA Online 4’ü tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ancak oyun içindeki satın alımlar tabi ki her oyunda olduğu gibi burada da ücretli durumda.

FIFA Online 4 kaç GB yer kaplıyor?

FIFA 4 kaç GB diye soracak olursanız bu cevap sizi oldukça tatmin edecek, eminiz. FIFA 22’nin kapladığı alan ne yazık ki hepimizin yüreğini dağlıyor ancak FIFA 4 Online için bu geçerli değil. FIFA 4 Online bilgisayarınızda sadece 18 GB yer kaplamaktadır.

FIFA Online 4 sistem gereksinimleri

FIFA 4 sistem gereksinimleri, oyunu konforlu bir şekilde oynamanız açısından çok önemlidir. FIFA Online 4 önerilen sistem gereksinimlerini ve bizim tavsiye ettiğimiz sistem gereksinimlerini aşağıya bırakıyoruz.

Ücretsiz Oyun FIFA Online 4 Nedir? Nasıl Oynanır?

FIFA 4 sistem gereksinimleri (Önerilen)

 • İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10-64 bit
 • CPU: Intel Core i5-2550 3.4 GHz veya AMD FX-6350 Altı Çekirdekli
 • RAM Belleği: 8GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 AMD Radeon HD 6870, 3GB bellek
 • Depolama: 18GB

FIFA 4 sistem gereksinimleri (Bizim tavsiyemiz)

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit.
 • İşlemci: Intel Core i5 - 2550K 3.4Ghz (veya AMD FX-6350 Altı Çekirdekli eşdeğeri)
 • Boş sabit disk alanı: 64 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 AMD Radeon HD 6870
 • RAM: 8 GB
 • GPU belleği: 3 GB
 • DirectX 11

FIFA Online 4 nasıl indirilir?

Oyun iki şekilde de indirilebilir. Birincisi FIFA'nın web sitesinden gerekli talimatları inceleyerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İkincisi ise Garena Pc üzerinden indirilebilir. Garena Pc size ücretsiz bir sunucu sağlıyor. Bir çok oyunu destekleyen Garena Pc, sanal ağ kurmanızı sağlar ve iyi rakipler bulmanıza yardımcı olabilir.

FIFA Online 4 promosyon kodu nereden bulabilirim?

FIFA Online 4 promosyon kodu herhangi bir yerde olan bir kod değildir. Daha önce oyun oynayan kişiler tarafından size gönderilebilir. Google’da arama yaptığınızda bazı web sitelerinde FIFA 4 promosyon kodlarına ulaşabiliyorsunuz. Ancak bu kodların çoğu bir süre sonra banlanmaktadır. Peki, FIFA Online 4’te promosyon kodları ne işe yarar diye soracak olursanız; oyun, sizlere belirli ödüller verecek diye cevaplayabiliriz. Bizim tavsiyemiz, herkesin ulaşmak istediği kutular ve bp’lerdir. Ancak bazen kötü oyuncular da çıkabilmektedir.

Ücretsiz Oyun FIFA Online 4 Nedir? Nasıl Oynanır?

Oyunun en iyi kısımlarından biri de FIFA 4 ilerleme ödülleridir. Oyunda belli seviyeleri aştıkça sizlere güzel hediyeler veya promosyonlar verilecektir. Ayrıca belirlenen bazı bonus bölümlerini açabilirseniz, anahtarları toplayabilir, değerli ödüller kazanabilirsiniz. Bunun için FIFA ödül sahasını ziyaret etmenizi öneriyoruz. Bu da sizi oyunda daha hırslı ve başarılı olmanızı sağlayacaktır.

İçeriği Paylaş