Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Piri Reis Üniversitesi Logo

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) Bölümü

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Piri Reis Üniversitesi Logo

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Piri Reis Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 27+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 27
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 847906
 • 2022 Başarı Sırası: 849452
 • 2023 Taban Puanı: 253.19936
 • 2022 Taban Puanı: 252.30499
Piri Reis Üniversitesi Logo

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) kaç puan, Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 847906 olarak gerçekleşmiştir. Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 849452 olarak belirlenmiştir.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) taban puanı kaç?

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 253.19936 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 252.30499 olmuştur.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümü nerede?

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 27+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) doldu mu?

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 27 olarak belirlenmiştir.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Piri Reis Üniversitesi Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.