Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Pamukkale Üniversitesi Logo

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Bölümü

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanları ve Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi Logo

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Denizli
 • Üniversite: Pamukkale Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 15+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 15
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1253237
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 222.28375
 • 2022 Taban Puanı: 0
Pamukkale Üniversitesi Logo

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) kaç puan, Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1253237 olarak gerçekleşmiştir. Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanı kaç?

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 222.28375 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanı 0 olmuştur.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü nerede?

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli), Denizli şehrinde bulunmaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 15+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) doldu mu?

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 15 olarak belirlenmiştir.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Pamukkale Üniversitesi Ekonomi (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.