Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Lefke Avrupa Üniversitesi Logo

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Lefke Avrupa Üniversitesi Logo

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Lefke
 • Üniversite: Lefke Avrupa Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 10+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 10
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1310761
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 218.26439
 • 2022 Taban Puanı: 0
Lefke Avrupa Üniversitesi Logo

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1310761 olarak gerçekleşmiştir. Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 218.26439 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı 0 olmuştur.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu), Kktc-Lefke şehrinde bulunmaktadır.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 10+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 10 olarak belirlenmiştir.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Lefke Avrupa Üniversitesi Finans ve Bankacılık (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.