Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kto Karatay Üniversitesi Logo

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) Bölümü

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) taban puanları ve Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kto Karatay Üniversitesi Logo

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Konya
 • Üniversite: Kto Karatay Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 6+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 6
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1727243
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 187.22919
 • 2022 Taban Puanı: 0
Kto Karatay Üniversitesi Logo

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) kaç puan, Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1727243 olarak gerçekleşmiştir. Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) taban puanı kaç?

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 187.22919 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) taban puanı 0 olmuştur.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümü nerede?

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli), Konya şehrinde bulunmaktadır.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 6+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) özel mi devlet mi?

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) doldu mu?

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 6 olarak belirlenmiştir.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kto Karatay Üniversitesi Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.