Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Kadir Has Üniversitesi Logo

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kadir Has Üniversitesi Logo

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Kadir Has Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 54+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 54
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1005352
 • 2022 Başarı Sırası: 428644
 • 2023 Taban Puanı: 240.42606
 • 2022 Taban Puanı: 297.23661
Kadir Has Üniversitesi Logo

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1005352 olarak gerçekleşmiştir. Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 428644 olarak belirlenmiştir.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 240.42606 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 297.23661 olmuştur.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 54+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 54 olarak belirlenmiştir.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Kadir Has Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.