Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
İstanbul Okan Üniversitesi Logo

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

İstanbul Okan Üniversitesi Logo

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: İstanbul Okan Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 34+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 34
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 804962
 • 2022 Başarı Sırası: 743385
 • 2023 Taban Puanı: 256.96592
 • 2022 Taban Puanı: 261.52704
İstanbul Okan Üniversitesi Logo

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 804962 olarak gerçekleşmiştir. İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 743385 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 256.96592 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 261.52704 olmuştur.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 34+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 34 olarak belirlenmiştir.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. İstanbul Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret (Fakülte) (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.