Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Girne Üniversitesi Logo

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Girne Üniversitesi Logo

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Girne
 • Üniversite: Girne Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 10+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 10
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1368376
 • 2022 Başarı Sırası: 1581726
 • 2023 Taban Puanı: 214.25783
 • 2022 Taban Puanı: 197.78712
Girne Üniversitesi Logo

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1368376 olarak gerçekleşmiştir. Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 1581726 olarak belirlenmiştir.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 214.25783 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı 197.78712 olmuştur.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu), Kktc-Girne şehrinde bulunmaktadır.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 10+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 10 olarak belirlenmiştir.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Girne Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.