Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Girne Amerikan Üniversitesi Logo

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Girne Amerikan Üniversitesi Logo

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Girne
 • Üniversite: Girne Amerikan Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 11+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 7
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1725760
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 187.37168
 • 2022 Taban Puanı: 0
Girne Amerikan Üniversitesi Logo

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1725760 olarak gerçekleşmiştir. Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 187.37168 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 0 olmuştur.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli), Kktc-Girne şehrinde bulunmaktadır.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 11+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 7 olarak belirlenmiştir.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Girne Amerikan Üniversitesi Uluslararası İşletme Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.