Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Mersin
 • Üniversite: Çağ Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 33+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 33
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1103927
 • 2022 Başarı Sırası: 1071194
 • 2023 Taban Puanı: 232.97400
 • 2022 Taban Puanı: 235.25141
Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1103927 olarak gerçekleşmiştir. Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1071194 olarak belirlenmiştir.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 232.97400 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 235.25141 olmuştur.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli), Mersin şehrinde bulunmaktadır.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 33+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 33 olarak belirlenmiştir.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.