Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Anadolu Üniversitesi Logo

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) Bölümü

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) taban puanları ve Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Logo

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Eskişehir
 • Üniversite: Anadolu Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 30+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 30
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 838805
 • 2022 Başarı Sırası: 967826
 • 2023 Taban Puanı: 253.99985
 • 2022 Taban Puanı: 242.89737
Anadolu Üniversitesi Logo

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) kaç puan, Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 838805 olarak gerçekleşmiştir. Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 967826 olarak belirlenmiştir.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) taban puanı kaç?

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 253.99985 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) taban puanı 242.89737 olmuştur.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümü nerede?

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli), Eskişehir şehrinde bulunmaktadır.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 30+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) doldu mu?

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 30 olarak belirlenmiştir.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce) (UOLP-Suny Empire State College) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.