Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Akdeniz Üniversitesi Logo

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Bölümü

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanları ve Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Logo

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Antalya
 • Üniversite: Akdeniz Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 1+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 1
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 172228
 • 2022 Başarı Sırası: 784395
 • 2023 Taban Puanı: 346.77965
 • 2022 Taban Puanı: 257.85510
Akdeniz Üniversitesi Logo

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kaç puan, Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 172228 olarak gerçekleşmiştir. Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2022 YKS taban sıralaması ise 784395 olarak belirlenmiştir.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanı kaç?

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 346.77965 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanı 257.85510 olmuştur.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü nerede?

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu), Antalya şehrinde bulunmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün kontenjanı kaç?

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kontenjanları 2024 yılında 1+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) özel mi devlet mi?

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü kaç yıl?

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) doldu mu?

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 1 olarak belirlenmiştir.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü ücretli mi?

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri (Fakülte) (KKTC Uyruklu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.